Aktualności

Program Praktyk Letnich dla studentów w WIKA Polska

Program Praktyk Letnich dla studentów w WIKA Polska

WIKA Polska serdecznie zaprasza studentów do aplikowania do Programu Praktyk Letnich. W szczególności poszukiwani są kandydaci do Działu Informatyki, Działu Jakości, Laboratorium, Działu Reklamacji oraz Działu Technologii i Konstrukcji, Działu Logistyki i Działu Personalnego.

Konkurs dla kandydatów

Konkurs dla kandydatów

Widziałeś nasz plakat informacyjny? Zrób sobie przy nim zdjęcie (lub jeśli jesteś osobą nieśmiałą zrób zdjęcie samego plakatu :) i wraz z imieniem i nazwiskiem, nazwą szkoły oraz nazwą jednego z opisanych na nim kierunków, który najbardziej Ci się podoba, wyślij na adres promocja@pw.plock.pl do 25 maja 2015, w tytule wiadomości wpisując „Konkurs Plakat”.

PW Filia w Płocku wspiera młodych fizyków

PW Filia w Płocku wspiera młodych fizyków

11 kwietnia 2015 r. rozegrano finał X Edycji konkursu "FIZYCZNE ŚCIEŻKI" organizowanego przez Instytut Fizyki PAN oraz Narodowe Centrum Badań Jądrowych.

Zwycięzcami zostali uczniowie pracujący pod opieką dr hab. Janusz Kempa z Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Konferencja "Innowacje dla Mazowsza – komercjalizacja know-how"

Konferencja "Innowacje dla Mazowsza – komercjalizacja know-how"

24 kwietnia 2015 r. w Płocku odbędzie się II Konferencja z cyklu „Innowacje dla Mazowsza”. Motywem przewodnim spotkania w Płocku będzie zagadnienie przedsiębiorczościakademickiej oraz komercjalizacji  wiedzy, czyli  w jakim zakresie aktywność uczelni wyższych i naukowców może być wykorzystana w budowaniu innowacyjności i konkurencyjności Mazowsza.

Zaprogramuj się na Politechnikę!

Zaprogramuj się na Politechnikę!

23 kwietnia zapraszamy na Dzień otwarty w ramach akcji Dziewczyny na Politechniki

Miejsce: Warszawa Gmach Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75

Koncert Galowy Orkiestry Rozrywkowej PW - The Engineers Band

Koncert Galowy Orkiestry Rozrywkowej PW - The Engineers Band

W dniu 11 kwietnia 2015 r. w Państwowej Szkole Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Płocku odbył się uroczysty koncert Galowy Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej THE ENGINEERS BAND pod batutą maestro Dariusza Łapińskiego, której towarzyszył Kameralny Chór Akademicki PW Filii w Płocku pod dyrekcją Edwarda Bogdana.

Koncert został zorganizowany w ramach 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej, której integralną częścią od prawie 50 lat jest Filia w Płocku.

KONKURSY GRANTOWE: 20 000 Euro na start !

KONKURSY GRANTOWE: 20 000 Euro na start !

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (DARR S.A.) działając w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zaprasza do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC.

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (19 kwietnia) PRPW

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (19 kwietnia) PRPW

O rozmowie kwalifikacyjnej – czyli o tym co w czasie jej trwania naprawdę interesuje pracodawcę? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 19.04.2015 (niedziela) w godzinach 9:00-15:00 w Gmachu Mechaniki (Płock, ul. Jachowicza) w sali nr 71.

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - warsztaty (18 kwietnia)

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - warsztaty (18 kwietnia) PRPW

Zapraszamy do zapisów na warsztaty z zakresu Autoprezentacji i wystąpień publicznych organizowanych przez Biuro Karier PW w ramach Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej. Warsztaty odbędą się 18.04.2015 r. w godz. 10-18 w Studenckim Centrum Nauki GM ul. Jachowicza 2.

Dziękujemy za wsparcie wniosku

Dziękujemy za wsparcie wniosku

Szanowni Państwo,
wszystkim osobom i instytucjom, które w ramach konsultacji społecznych wsparły nasz wniosek do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego pt. „Utworzenie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów w Płocku”, składamy serdeczne podziękowania.

Prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku,
Kierownictwo Uczelni, Pracownicy i Studenci