Aktualności

Certyfikowany kurs pierwszej pomocy (II edycja)

Certyfikowany kurs pierwszej pomocy (II edycja)

Studenckie Forum Business Centre Club oraz Biuro Karier PW zapraszają na kurs pierwszej pomocy.

Juwenalia 2015 - podsumowanie

Juwenalia 2015 - podsumowanie

W dniach od 20 do 23 maja 2015 r. odbyły się Juwenalia Płockie 2015, zorganizowane m.in. przez Samorządy Studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Tradycyjnie, impreza rozpoczęła się od „MYTA” oraz przekazania studentom kluczy do miasta.

OSTATNIE WARSZTATY: Rozmowa Kwalifikacyjna 31 maja Płock (PRPW)

OSTATNIE WARSZTATY: Rozmowa Kwalifikacyjna 31 maja Płock (PRPW)

O rozmowie kwalifikacyjnej – czyli o tym co w czasie jej trwania naprawdę interesuje pracodawcę? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 31 maja 2015 w godzinach 9:00-15:00 w Gmachu Głównym (Płock, ul. Łukasiewicza) w sali nr 40.

OSTATNIE WARSZTATY: Komunikacja i współpraca w zespole 30 maja Płock

OSTATNIE WARSZTATY: Komunikacja i współpraca w zespole 30 maja Płock (PRPW)

Jeśli chcesz wiedzieć jak tworzyć efektywnie działający zespół, skuteczniej się komunikować i jak dbać o własne interesy pozostając w harmonii z otoczeniem – zapraszamy na ostatnie bezpłatne warsztaty, które odbędą się 30 maja 2015 (sobota) w godzinach 10:00-18:00 w Gmachu Głównym (Płock, ul. Łukasiewicza) w sali nr 60.

Spotkanie z Małgorzatą Kwiatkowską

Spotkanie z Małgorzatą Kwiatkowską

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich Płocczan na spotkanie z Panią Małgorzatą Kwiatkowską - pracownikiem Muzeum Mazowieckiego w Płocku, które odbędzie się 28 maja o godz. 17:00 w auli Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku przy ul. Jachowicza 2.

Głównym elementem spotkania będzie prelekcja pt. "Niebieski mundurek. Świat uczniów za czasów PRL".

Nasi studenci "Najlepsi z najlepszych"

Nasi studenci "Najlepsi z najlepszych"

Studenci Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, studiujący na kierunku technologia chemiczna, zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu stażowego Ministerstwa Skarbu Państwa.

20 maja, w trakcie uroczystości w Kancelarii Premiera odebrali oni dyplomy z rąk Premier Ewy Kopacz, która podziękowała im za ciężką pracę na studiach, wiedzę oraz zapał.

Seminarium dot. Laboratorium CLITEO

Seminarium dot. Laboratorium CLITEO

Zapraszamy na Seminarium na temat: "Koncepcja funkcjonalna i programowa budowy Laboratorium Badania Odnawialnych Źródeł Energii w ramach Centralnego Laboratorium Innowacji Technicznych i Energii Odnawialnej PW Filii w Płocku", które odbędzie się w dniu 26 maja 2015 r. o godz. 9:00 w Audytorium.

DŻEM-owy konkurs na Juwenalia

DŻEM-owy konkurs na Juwenalia

Z okazji 100-lecia Odnowienia Tradycji, Politechnika Warszawska w ramach Juwenaliów Płockich 2015 ufundowała dla mieszkańców Płocka prezent - koncert kultowego zespołu DŻEM, który będzie miał miejsce 23 maja o 21:00 na terenach zielonych PW Filii w Płocku.

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać politechniczne gadżety.

20-lecie Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych

20-lecie Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych

14 maja 2015 r. w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej w Płocku odbyły się obchody 20-lecia powstania tej jednostki.

W obchodach uczestniczyło wielu znamienitych gości: władze samorządowe, absolwenci, studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Ostatnie warsztaty: Zarządzanie Projektami cz.1 i 2 30-31 maja Płock

Ostatnie warsztaty: Zarządzanie Projektami cz.1 i 2 30-31 maja Płock (PRPW)

Jeśli chcesz poznać jego podstawy i bez kompleksów brać udział w przyszłych zawodowych projektach bądź wykorzystać tę wiedzę do prowadzenia osobistych mini-projektów przyjdź na ostatni 2-dniowy warsztat „Zarządzanie projektem” 30-31 maja 2015 r. godz. 9-17.