Aktualności

Studencki Nobel 2015

Studencki Nobel 2015

Od 16 marca 2015 r. do 17 kwietnia 2015 r. można przesyłać zgłoszenia do udziału w konkursie Studencki Nobel 2015. Celem organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów konkursu jest wyłonienie Najlepszego Studenta Rzeczpospolitej Polskiej. Laureat konkursu musi mieć nie tylko dobre wyniki w nauce, ale także wyróżniać się na innych płaszczyznach.

Turniej o Puchar Prorektora PW Filii w Płocku

Turniej o Puchar Prorektora PW Filii w Płocku

27 lutego w hali sportowej Politechniki Warszawskiej w Płocku odbył się Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Impreza ta wpisuje się w cykl wydarzeń zaplanowanych w Płocku w ramach obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

W rozgrywkach wzięli udział przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych z Płocka i regionu. 

Dzień Wiedzy z Orlenem - 17 marca

Dzień Wiedzy z Orlenem - 17 marca

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji projektu "Dzień Wiedzy z Orlenem".

Najbliższe spotkanie będzie miało miejsce 17 marca (wtorek) 2015r. o godzinie 12:30, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku przy ul. Łukasiewicza 17, sala 59 - Audytorium (pierwsze piętro).

Grasz o staż 2015

Grasz o staż 2015

23 lutego ruszyła jubileuszowa edycja „Grasz o staż” – najstarszego i największego konkursu na polskim rynku akademickim. Tym razem o staże w instytucjach publicznych oraz firmach reprezentujących różne branże i sektory gospodarki mogą zagrać studenci wszystkich lat i kierunków studiów oraz absolwenci do 30. roku życia. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.grasz.pl i do 13 kwietnia rozwiązać wybrane przez siebie zadanie.

Głosujemy na naszych Mistrzów

Głosujemy na naszych Mistrzów

Drodzy Studenci i Absolwenci! Wasi koledzy z Uczelni - Wojtek Bógdał i Mateusz Michalak, odnieśli w ubiegłym roku ogromne sportowe sukcesy, a ich osiągnięcia zostały nominowane w Plebiscycie Tygodnika Płockiego: Wydarzenie roku 2014 „Z Tumskiego Wzgórza”.

Wspomóżmy naszych Mistrzów w głosowaniu.
 
 

Zapisy na wyjazdy Erasmus+

Zapisy na wyjazdy Erasmus+

Zapraszamy chętnych do wyjazdu na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+.

Wyjazd na studia musi zawierać się w okresie objętym planem studiów, a w przypadku wyjazdu na praktyki okres ten jest przedłużony do 12 miesięcy po zakończeniu studiów (wyjazd jako absolwent).

Rekrutacja prowadzona jest w dniach 2-27 marca 2015.

Nowoczesne laboratorium badawcze w Płocku? To zależy od Was.

Nowoczesne laboratorium badawcze w Płocku? To zależy od Was.

Projekt "Utworzenie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów w Płocku", z którym wystąpiła Politechnika Warszawska Filia w Płocku, ma szansę na umieszczenie go na liście IWIPK RPO WM 2007-2013.

Propozycje wszystkich projektów kluczowych skierowane zostały do konsultacji społecznych, dlatego też to od Was zależy, czy płocki projekt uzyska szansę na dofinansowanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i głosowania, które trwa do 3 marca.

Aktywne metody poszukiwania pracy oraz.. - warsztaty (8 marca) PRPW

Aktywne metody poszukiwania pracy oraz tworzenia efektywnych dokumentów aplikacyjnych - warsztaty (8 marca) PRPW

Zapraszamy do zapisów na warsztaty z zakresu Aktywnych metod poszukiwania pracy oraz tworzenia efektywnych dokumentów aplikacyjnych organizowanych przez Biuro Karier PW w ramach Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej.

Oferta wieloletniej dzierżawy lub nabycia nieruchomości PW

Oferta wieloletniej dzierżawy lub nabycia nieruchomości PW

Politechnika Warszawska jako właściciel nieruchomości położonej w Płocku przy ulicy Jachowicza 2, oznaczonej jako działka zabudowana o nr ewidencyjnym 563/15 i powierzchni 2617 m2 (KW-PL1P/00064359/2), zaprasza do składania ofert w sprawie jej wieloletniej dzierżawy lub nabycia w całości.

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - warsztaty (7 marca) PRPW

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - warsztaty (7 marca) PRPW

Zapraszamy do zapisów na warsztaty z zakresu Autoprezentacji i wystąpień publicznych organizowanych przez Biuro Karier PW w ramach Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej.