Aktualności

KONKURSY GRANTOWE: 20 000 Euro na start !

KONKURSY GRANTOWE: 20 000 Euro na start !

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (DARR S.A.) działając w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zaprasza do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC.

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (19 kwietnia) PRPW

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (19 kwietnia) PRPW

O rozmowie kwalifikacyjnej – czyli o tym co w czasie jej trwania naprawdę interesuje pracodawcę? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 19.04.2015 (niedziela) w godzinach 9:00-15:00 w Gmachu Mechaniki (Płock, ul. Jachowicza) w sali nr 71.

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - warsztaty (18 kwietnia)

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - warsztaty (18 kwietnia) PRPW

Zapraszamy do zapisów na warsztaty z zakresu Autoprezentacji i wystąpień publicznych organizowanych przez Biuro Karier PW w ramach Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej. Warsztaty odbędą się 18.04.2015 r. w godz. 10-18 w Studenckim Centrum Nauki GM ul. Jachowicza 2.

Dziękujemy za wsparcie wniosku

Dziękujemy za wsparcie wniosku

Szanowni Państwo,
wszystkim osobom i instytucjom, które w ramach konsultacji społecznych wsparły nasz wniosek do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego pt. „Utworzenie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów w Płocku”, składamy serdeczne podziękowania.

Prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku,
Kierownictwo Uczelni, Pracownicy i Studenci

Festiwal BOSS - Rozwój. Kariera. Sukces

Festiwal BOSS - Rozwój. Kariera. Sukces

W imieniu organizatorów - Studenckiego Forum Business Centre Club Płock, zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu BOSS.

Ten największy festiwal przedsiębiorczości w Polsce odbędzie się w dniach 9 - 10 kwietnia, w budynku Politechniki Warszawskiej w Płocku przy ul. Łukasiewicza 17.

Na prelekcje i warsztaty mające miejsce podczas festiwalu, można się zapisywać od 1 kwietnia.

Porozumienie o współpracy z Powiatem Płockim

Porozumienie o współpracy z Powiatem Płockim

W dniu 31 marca 2015 r. zostało uroczyście podpisane Porozumienie o współpracy na kolejne 3 lata pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a Powiatem Płockim.

Porozumienie podpisali z strony Politechniki Warszawskiej Prorektor ds. Filii w Płocku prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński, ze strony Powiatu Płockiego Starosta Mariusz Bieniek i Wicestarosta Iwona Sierocka.

Drzwi Otwarte 2015 - relacja

Drzwi Otwarte 2015 - relacja

W piątek 27 marca, Politechnika Warszawska Filia w Płocku po raz kolejny otworzyła swe drzwi dla wszystkich chcących się z nią nieco bliżej zapoznać.

Impreza, która miała miejsce w Gmachu Głównym przy ul. Łukasiewicza 17, oficjalnie rozpoczęła się na Auli spotkaniem informacyjnym, na początku którego Prorektor Politechniki Warszawskiej prof. Janusz Zieliński powitał zebranych i zaprosił do skorzystania z możliwości zapoznania się z Uczelnią.

Płatne staże dla absolwentów

Płatne staże dla absolwentów

Program stażowy "Budujemy wartość polskiej gospodarki. Pracuj dla nas!" skierowany jest do absolwentów polskich uczelni i ma na celu wyłonienie najlepszych z nich oraz ufundowanie im płatnych staży zawodowych. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 31 marca 2015 roku.

Przewidziane przez program i gwarantowane przez każdego Fundatora Stażu miesięczne stawki to min. 2,5 tys. zł. brutto dla najlepszych laureatów konkursu oraz 2 tys. zł brutto dla pozostałych zwycięzców. Staże będą trwać od 3 do 6 miesięcy.

Lubisz tańczyć, śpiewać, podróżować? - Zapraszamy!

Lubisz tańczyć, śpiewać, podróżować? - Zapraszamy!

Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłasza nabór do każdej z grup: tanecznej, wokalnej oraz kapeli.

Jeżeli kiedyś tańczyłeś bądź chcesz zmierzyć się z tańcem ludowym "w cztery oczy", czekamy na Ciebie! Zapraszamy studentów oraz młodzież (powyżej 15 roku życia) w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19:00 do Akademickiego Centrum Kultury (ul. Jachowicza 2, Gmach Mechaniki, III piętro s. 65) lub prosimy p kontakt: masovia@pw.plock.pl.

Porozumienie o współpracy z Petrotel Sp. z o.o.

Porozumienie o współpracy z Petrotel Sp. z o.o.

W dniu 24 marca 2015 roku zostało uroczyście podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a Petrotel Sp. z o.o.

Porozumienie podpisali ze strony Politechniki Warszawskiej Prorektor ds. Filii w Płocku prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński, zaś ze strony Spółki Petrotel Prezes Zarządu Krzysztof Skowroński oraz członek Zarządu Janusz Sawicki.