Aktualności

Uroczyste otwarcie Laboratorium BITM

Uroczyste otwarcie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów

W dniu 11 grudnia 2015 w Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku odbyło się uroczyste otwarcie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów. Utworzenie Laboratorium było współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

Kierownictwo Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku serdecznie zaprasza pracowników, studentów i emerytów Uczelni na świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe i kolędy w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Masovia” i Kameralnego Chóru Akademickiego. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2015 r. (wtorek) o godz. 13:30 w sali 32 (I p. czytelnia) Gmachu Głównego PW.

Nauka z pasją 2015 - relacja

Nauka z pasją 2015 - relacja

3 grudnia 2015 roku już po raz trzeci odbyło się Seminarium Naukowe Studenckiego Centrum pod tytułem „Nauka z pasją” zorganizowane przez Studenckie Centrum Nauki Politechniki Warszawskiej.

Wzięli w nim udział zarówno członkowie kół naukowych, jak i studenci oraz pracownicy Politechniki Warszawskiej, a także uczniowie i nauczyciele szkół średnich oraz inni zaproszeni goście.

Konsumpcja w wiejskich gospodarstwach domowych

11 grudnia 2015 r. o godzinie 14:00 zapraszamy na wykład dr Marleny Piekut pt. "Konsumpcja w wiejskich gospodarstwach domowych". Wykład będzie miał miejsce w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, przy ul. Łukasiewicza 17.

Wstęp wolny.

Dokumenty aplikacyjne Twoją wizytówką dla pracodawcy

Dokumenty aplikacyjne Twoją wizytówką dla pracodawcy

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku oraz Biuro Karier zapraszają na bezpłatne warsztaty dotyczące sporządzania efektywnych dokumentów aplikacyjnych.

Uroczyste wręczenie dyplomów 2015

Uroczyste wręczenie dyplomów 2015

W piątek 27 listopada 2015 r. miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w PW Filii w Płocku na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej, na kierunkach: budownictwo, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn oraz technologia chemiczna, a także Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych na kierunku ekonomia.

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prorektora PW

Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej

30 listopada 2015 r., w Hali Sportowej PW Filii w Płocku, odbył się po raz pierwszy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej.

Seminarium "Nauka z pasją"

Seminarium "Nauka z pasją"

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Kół Naukowych, które odbędzie się 3.12.2015 r. w Auli GM (Gmach Mechaniki, ul. Jachowicza 2).

Spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza kobieta"

Spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza kobieta"

Koło Naukowe "Studenckie Forum" oraz SF Business Centre Club zaprasza studentki na cykl spotkań "Przedsiębiorcza kobieta". Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 listopada 2015 r. w Hotelu Petropol w Płocku. Tematem spotkania będzie "Rodzina jako podstawowy element w dążeniu do sukcesu. Jak pogodzić życie rodzinne z pracą". 

Konkurs matematyczny dla uczniów szkół średnich

Konkurs matematyczny dla uczniów szkół średnich

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w nowym Konkursie Matematycznym „CONTINUUM” organizowanym przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku i Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza.

Konkurs prowadzony jest na dwóch poziomach jako:

  1. Konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych,
  2. Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.