Aktualności

Płockie Naukowe Koło Chemików uczy na Litwie

Płockie Naukowe Koło Chemików uczy na Litwie

W ramach projektu „Koła Naukowe uczą na Litwie", realizowanego przez Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej, dwójka studentów z Płockiego Naukowego Koła Chemików działającego przy Instytucie Chemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku:

  • Paulina Pięta i
  • Jakub Dołowski

prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży szkoły w Suderwie i Rostynianach na Litwie.

Stypendium PGNiG

Stypendium PGNiG

Wystartował kolejny konkurs na stypendia dla najlepszych studentów uczelni wyższych, kierunków technicznych o specjalności związanej z problematyką przemysłu naftowego i gazowniczego.

Zapraszamy do udziału i wygrywania :) W zeszłym roku aż 5 naszych studentów otrzymało stypendia studenckie w ramach VI edycji konkursu.

Ponad 1,2 mln zł z UE na rozwój Filii

Ponad 1,2 mln zł z UE na rozwój Filii

W dniu 21 sierpnia 2015 roku została podpisana umowa na dofinansowanie projektu „Utworzenie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów w Płocku”. Umowę podpisali Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz Prorektor PW prof. zw. dr. hab. inż. Janusz Zieliński.

Zadbaj o swoją karierę!

Zadbaj o swoją karierę!

Biuro Karier PW wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy Filią w Płocku zaprasza na bezpłatne, indywidualne konsultacje z psychologiem i doradcą zawodowym.

Środa 19 sierpnia br. Dziekanat WBMiP nieczynny

Uprzejmie informujemy, że Dziekanat sekcji studiów stacjonarnych i niestacjonarnych zaocznych Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w dniu 19 sierpnia br. będzie nieczynny. Kandydaci na studia drugiego stopnia uprzejmie proszeni są o składanie dokumentów w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej (pok. 18 parter GG). Za utrudnienia przepraszamy. 

W piątek 14 sierpnia uczelnia nieczynna

W piątek 14 sierpnia uczelnia nieczynna

Na podstawie "Decyzji nr 21/2015 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 3.03.2015 r. w sprawie dni wolnych od pracy" w piątek 14 sierpnia 2015 r. uczelnia będzie nieczynna.

Zapraszamy wystawców do udziału w targach

Zapraszamy wystawców do udziału w targach

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Pracy i Integracji Płock 2015, które odbędą się 2 października 2015 r., w godzinach 09.00 – 14.00, w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Zdobądź dyplom Politechniki Warszawskiej

Zdobądź dyplom Politechniki Warszawskiej

Chcesz wiedzieć dlaczego warto związać swoją przyszłość z naszą Uczelnią?

Bezpłatny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki

Bezpłatny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki

Politechnika Warszawska Filia w Płocku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tegorocznych maturzystów, w sierpniu organizuje kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki.

Kurs ten stanowi ostatni element realizowanego w tym roku akademickim Projektu Edukacyjnego PW Filii w Płocku, skierowanego do młodzieży szkolnej.

Nowy mikrobus

Nowy mikrobus

W lipcu 2015 r. Politechnika Warszawska Filia w Płocka wzbogaciła się o nowy pojazd (mikrobus) służący do przewożenia pracowników i studentów na zajęcia z Warszawy do Płocka i z Płocka do Warszawy.

Zakup mikrobusu dofinansowała Fundacja Grupy PERN – „Przyjaźń”.