Aktualności

Środa 19 sierpnia br. Dziekanat WBMiP nieczynny

Uprzejmie informujemy, że Dziekanat sekcji studiów stacjonarnych i niestacjonarnych zaocznych Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w dniu 19 sierpnia br. będzie nieczynny. Kandydaci na studia drugiego stopnia uprzejmie proszeni są o składanie dokumentów w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej (pok. 18 parter GG). Za utrudnienia przepraszamy. 

W piątek 14 sierpnia uczelnia nieczynna

W piątek 14 sierpnia uczelnia nieczynna

Na podstawie "Decyzji nr 21/2015 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 3.03.2015 r. w sprawie dni wolnych od pracy" w piątek 14 sierpnia 2015 r. uczelnia będzie nieczynna.

Zapraszamy wystawców do udziału w targach

Zapraszamy wystawców do udziału w targach

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Pracy i Integracji Płock 2015, które odbędą się 2 października 2015 r., w godzinach 09.00 – 14.00, w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Zdobądź dyplom Politechniki Warszawskiej

Zdobądź dyplom Politechniki Warszawskiej

Chcesz wiedzieć dlaczego warto związać swoją przyszłość z naszą Uczelnią?

Bezpłatny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki

Bezpłatny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki

Politechnika Warszawska Filia w Płocku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tegorocznych maturzystów, w sierpniu organizuje kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki.

Kurs ten stanowi ostatni element realizowanego w tym roku akademickim Projektu Edukacyjnego PW Filii w Płocku, skierowanego do młodzieży szkolnej.

Nowy mikrobus

Nowy mikrobus

W lipcu 2015 r. Politechnika Warszawska Filia w Płocka wzbogaciła się o nowy pojazd (mikrobus) służący do przewożenia pracowników i studentów na zajęcia z Warszawy do Płocka i z Płocka do Warszawy.

Zakup mikrobusu dofinansowała Fundacja Grupy PERN – „Przyjaźń”.

Młodzieżowa Akademia Gimnazjalistów oceniona i doceniona

Młodzieżowa Akademia Gimnazjalistów oceniona i doceniona

„Gimnazjalisto! rozwiń skrzydła!" - zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania gimnazjalistów przygotowane przez Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja oraz Politechnikę Warszawską Filię w Płocku w ramach Młodzieżowej Akademii Gimnazjalistów zostało docenione przez jego uczestników.

Gratulacje dla Mistrza Świata

Gratulacje dla Mistrza Świata

Wojtek Bógdał student kierunku Mechanika i budowa maszyn na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku we wspaniałym stylu zdobył tytuł indywidualnego Mistrza Świata w rozgrywanych w Legnicy II Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostwach Świata, w klasie wózków jednoosobowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczystość Wręczenia Dyplomów 2015

Uroczystość Wręczenia Dyplomów 2015

Władze i Samorządy Studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku serdecznie zapraszają wszystkich absolwentów PW Filii w Płocku na Uroczystość Wręczenia Dyplomów ukończenia studiów przez Pana Prorektora Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku, prof. zw. dr hab. inż. Janusza Zielińskiego.

Nagroda Specjalna Loży Płockiej BCC

Nagroda Specjalna Loży Płockiej BCC

W dniu 26 czerwca 2015 r. miała miejsce uroczysta Płocka Letnia Gala Biznesu – prestiżowe wydarzenie skierowane do przedstawicieli najistotniejszych firm wpływających na rozwój gospodarczy miasta Płocka. W trakcie uroczystości, Nagrodą Specjalną Loży Płockiej Business Centre Club za zaangażowanie w rozwój polskiej gospodarki oraz rozwijanie współpracy między środowiskiem naukowym i biznesowym, został uhonorowany prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński – prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku, dziekan Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii.