Aktualności

Licealiści gimnazjalistom na Politechnice

Licealiści gimnazjalistom na Politechnice - czyli matematyka nie jest taka trudna

5 lutego w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, przy ul. Łukasiewicza 17, miało miejsce ciekawe spotkanie. Uczniowie III Liceum ogólnokształcącego uczęszczający do klasy politechnicznej pod patronatem Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, pokazywali młodzieży gimnazjalnej z Płocka i okolic, że matematyka nie jest taka trudna jak się wszystkim wydaje, a na pewno, że potrafi być ciekawa.

Dzień Wiedzy z Orlenem

Dzień Wiedzy z Orlenem

Spotkaniem ze studentami Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku zakończyła się trzecia edycja projektu "Dzień Wiedzy z ORLENEM".

Na tym jednak ta ciekawa inicjatywa się nie kończy. Już niedługo startuje bowiem kolejna edycja.

Szkolenie MOODLE

Szkolenie MOODLE

Zapraszamy wszystkich nauczycieli akademickich na szkolenie z zastosowania platformy Moodle (PORTALIUSZ) w procesie dydaktycznym.

Odbędzie się ono 10 lutego o godz. 12:00 w Auli GG.

Bal dyplomantów 2015

Bal dyplomantów 2015

24 kwietnia 2015 roku w sali bankietowej AMORE odbędzie się kolejna edycja Balu Dyplomantów Politechniki Warszawskiej Filii. Wydarzenie to jest organizowane w szczególności dla osób, które będą broniły swoje Prace dyplomowe w 2015 roku.
Nie mniej jednak zapraszamy do udziału w tej jakże pięknej uroczystości wszystkich, którzy mają na to ochotę.

Płockie Juwenalia 2014 wydarzeniem roku

Płockie Juwenalia 2014 wydarzeniem roku

Zakończyło się zorganizowane przez PortalPłock głosowanie na najważniejsze wydarzenie 2014 roku w Płocku. Mimo silnej konkurencji, ilością 25% głosów, zwyciężyły Juwenalia studenckie - impreza, która po raz kolejny została zorganizowana przez trzy płockie uczelnie na terenach zielonych przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku.

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (8 lutego)

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (8 lutego)

O rozmowie kwalifikacyjnej – czyli o tym co w czasie jej trwania naprawdę interesuje pracodawcę?
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 8.02.2015 (niedziela) w godzinach 9:00-15:00 w Gmachu Mechaniki (Płock, ul. Jachowicza) w sali nr 71.

Komunikacja i współpraca w zespole - warsztaty (7 lutego)

Komunikacja i współpraca w zespole - warsztaty (7 lutego)

Jeśli chcesz wiedzieć jak tworzyć efektywnie działający zespół, skuteczniej się komunikować i jak dbać o własne interesy pozostając w harmonii z otoczeniem – zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 7.02.2015 (sobota) w godzinach 10:00-18:00 w Gmachu Mechaniki (Płock, ul. Jachowicza) w sali nr 71.

Bezpłatne warsztaty - terminy

Bezpłatne warsztaty - terminy

Zachęcamy wszystkich studentów i doktorantów do zapisów na bezpłatne warsztaty z umiejętności miękkich oraz zarządzania projektami.

Uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenie o odbyciu warsztatów.

Posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

Posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

19 stycznia 2015 r. w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbyło się kolejne posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego, utworzonej we wrześniu 2013 r.
Rada jest organem doradczo-opiniującym rozwój, plany strategiczne i współdziałanie z otoczeniem społeczno-gospodarczym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, a w jej skład wchodzą przedstawiciele parlamentu, samorządów terytorialnych, oświaty, stowarzyszeń oraz sektora gospodarczego.

Możliwość wynajęcia hali sportowej

Możliwość wynajęcia hali sportowej

Zapraszamy do zapoznania się z możliwością wynajęcia hali sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.
Gruntownie wyremontowana w 2013 roku hala, dysponuje obecnie pełnowymiarowymi boiskami z nawierzchnią sportową PVC, posiadającą międzynarodowe certyfikaty sportowe:
- IHF - piłka ręczna,
- FIVB - siatkówka,
- FIBA - koszykówka.