Aktualności

Komunikat wyborczy

Komunikat wyborczy

17 marca 2016 r. o godz. 11.00 w sali 118 odbędzie się otwarte zebranie przedwyborcze z kandydatami na funkcje: Dziekana Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii; Dyrektora Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Grupa MOL oferuje młodym talentom ponad 170 etatów w 13 krajach

Grupa MOL oferuje młodym talentom ponad 170 etatów w 13 krajach

Grupa MOL rozpoczyna nową edycję wielokrotnie nagradzanych programów Growww i Freshhh, w ramach których pozyskuje największe młode talenty do pracy w swoich spółkach. To wyjątkowa okazja, aby rozpocząć międzynarodową karierę oraz  rozwinąć się zawodowo pod okiem ekspertów. Na tegorocznych finalistów czeka m.in. 170 ofert  pracy w Grupie MOL oraz łączna pula nagród, w wysokości 25 000 euro.

Festiwal BOSS 2016

Festiwal BOSS 2016

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na II edycję Festiwalu BOSS, który odbędzie się 30 marca 2016 r. o godzinie 12:00 w Audytorium (ul. Łukasiewicza 17).

swissstandards.pl. Od teorii do praktyki

swissstandards.pl. Od teorii do praktyki

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w IV edycji konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”. Konkurs skierowany jest do osób, które obecnie przymierzają się do wyboru tematu, a w przyszłym roku akademickim 2016/2017 będą pisać i bronić swoje prace dyplomowe.

Wygraj wyścig po sukces!

Wygraj wyścig po sukces!

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na IV spotkanie "Przedsiębiorczej Kobiety", które odbędzie się 17 marca 2016 r. o godz. 17:00 w Hotelu Petropol w Płocku.

Ogłoszenia z dnia 4.03.2016 r.

Ogłoszenia z dnia 4.03.2016 r.

Zgłoszenia kandydatów na funkcje:

Grasz o staż 2016

Grasz o staż 2016

"Grasz o staż 2016" to program dla wszystkich studentów od pierwszego roku studiów oraz absolwentów do 30. roku życia, w którym uczestnicy mogą wygrać płatne, merytoryczne praktyki u najlepszych pracodawców. Organizują go firma doradcza PwC, "Gazeta Wyborcza" i Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. „Grasz o staż 2016” to platforma, poprzez którą studenci mogą aplikować na staże. Pełni rolę "łącznika" studentów z najlepszymi pracodawcami i wspiera młodych w rozwoju kariery zawodowej.

Dzień Wiedzy z Orlenem

Dzień Wiedzy z Orlenem

Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach z cyklu "Dzień Wiedzy z Orlenem", które odbędą się 10 marca 2016 r. o godz. 11:15 - dla studentów kierunków Ekonomia oraz Budownictwa w Auli GG, dla studentów Technologii chemicznej w Audytorium.

Bezpłatny certyfikowany kurs pierwszej pomocy

Bezpłatny certyfikowany kurs pierwszej pomocy

Studenckie Forum Business Centre Club oraz Biuro Karier PW zapraszają  wszystkich zainteresowanych na kurs pierwszej pomocy.

Komunikat wyborczy

Komunikat wyborczy

29 lutego b.r. w godz. 11.00-14.00 w sali 118 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w grupie B, czyli nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego z WBMiP i KNES. Konieczność wyborów uzupełniających wynika z uzyskania takiej samej ilości głosów przez  dwóch kandydatów: dr inż. Wiesławę Ciesińską i dr inż. Jacka Wernika.