Aktualności

Dzień Wiedzy z Orlenem - 17 marca

Dzień Wiedzy z Orlenem - 17 marca

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji projektu "Dzień Wiedzy z Orlenem".

Najbliższe spotkanie będzie miało miejsce 17 marca (wtorek) 2015r. o godzinie 12:30, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku przy ul. Łukasiewicza 17, sala 59 - Audytorium (pierwsze piętro).

Grasz o staż 2015

Grasz o staż 2015

23 lutego ruszyła jubileuszowa edycja „Grasz o staż” – najstarszego i największego konkursu na polskim rynku akademickim. Tym razem o staże w instytucjach publicznych oraz firmach reprezentujących różne branże i sektory gospodarki mogą zagrać studenci wszystkich lat i kierunków studiów oraz absolwenci do 30. roku życia. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.grasz.pl i do 13 kwietnia rozwiązać wybrane przez siebie zadanie.

Głosujemy na naszych Mistrzów

Głosujemy na naszych Mistrzów

Drodzy Studenci i Absolwenci! Wasi koledzy z Uczelni - Wojtek Bógdał i Mateusz Michalak, odnieśli w ubiegłym roku ogromne sportowe sukcesy, a ich osiągnięcia zostały nominowane w Plebiscycie Tygodnika Płockiego: Wydarzenie roku 2014 „Z Tumskiego Wzgórza”.

Wspomóżmy naszych Mistrzów w głosowaniu.
 
 

Zapisy na wyjazdy Erasmus+

Zapisy na wyjazdy Erasmus+

Zapraszamy chętnych do wyjazdu na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+.

Wyjazd na studia musi zawierać się w okresie objętym planem studiów, a w przypadku wyjazdu na praktyki okres ten jest przedłużony do 12 miesięcy po zakończeniu studiów (wyjazd jako absolwent).

Rekrutacja prowadzona jest w dniach 2-27 marca 2015.

Nowoczesne laboratorium badawcze w Płocku? To zależy od Was.

Nowoczesne laboratorium badawcze w Płocku? To zależy od Was.

Projekt "Utworzenie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów w Płocku", z którym wystąpiła Politechnika Warszawska Filia w Płocku, ma szansę na umieszczenie go na liście IWIPK RPO WM 2007-2013.

Propozycje wszystkich projektów kluczowych skierowane zostały do konsultacji społecznych, dlatego też to od Was zależy, czy płocki projekt uzyska szansę na dofinansowanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i głosowania, które trwa do 3 marca.

Aktywne metody poszukiwania pracy oraz.. - warsztaty (8 marca) PRPW

Aktywne metody poszukiwania pracy oraz tworzenia efektywnych dokumentów aplikacyjnych - warsztaty (8 marca) PRPW

Zapraszamy do zapisów na warsztaty z zakresu Aktywnych metod poszukiwania pracy oraz tworzenia efektywnych dokumentów aplikacyjnych organizowanych przez Biuro Karier PW w ramach Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej.

Oferta wieloletniej dzierżawy lub nabycia nieruchomości PW

Oferta wieloletniej dzierżawy lub nabycia nieruchomości PW

Politechnika Warszawska jako właściciel nieruchomości położonej w Płocku przy ulicy Jachowicza 2, oznaczonej jako działka zabudowana o nr ewidencyjnym 563/15 i powierzchni 2617 m2 (KW-PL1P/00064359/2), zaprasza do składania ofert w sprawie jej wieloletniej dzierżawy lub nabycia w całości.

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - warsztaty (7 marca) PRPW

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne - warsztaty (7 marca) PRPW

Zapraszamy do zapisów na warsztaty z zakresu Autoprezentacji i wystąpień publicznych organizowanych przez Biuro Karier PW w ramach Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej.

Reaktywacja Studenckiego Forum Business Centre Club Region Płock

Reaktywacja Studenckiego Forum Business Centre Club Region Płock

12 lutego 2015 r. na Uczelni odbyła się konferencja prasowa pn. „Reaktywacja Studenckiego Forum Business Centre Club Region Płock”, w której udział wzięli także m.in. prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku prof. Janusz Zieliński oraz Wiceprezes Zarządu Business Centre Club, Kanclerz Płockiej Loży Business Centre Club Tomasz Mazur.

Szkolenie na przewodnika turystycznego po Płocku

Szkolenie na przewodnika turystycznego po Płocku

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w „Szkoleniu na przewodnika turystycznego po Płocku”, które rozpocznie się 28 lutego i potrwa do 30 czerwca.