Aktualności

"Nauka z pasją" - relacja

"Nauka z pasją" - relacja

W dniach 04-05 grudnia 2014 roku w płockiej Filii Politechniki Warszawskiej odbyło się Seminarium Naukowe pod tytułem „Nauka z pasją”.

Seminarium zostało zorganizowane przez Studenckie Centrum Nauki. Wzięli w nim udział członkowie kół naukowych, studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej, przedstawiciele przedsiębiorstw współpracujących z uczelnią, uczniowie i nauczyciele szkół średnich oraz inni zaproszeni goście.

Spotkanie z Tadeuszem Sznukiem

Spotkanie z Tadeuszem Sznukiem

Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja zaprasza na spotkanie z Tadeuszem Sznukiem - dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, prezenterem telewizyjnym, laureatem wielu nagród w dziedzinie radia i telewizji.

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia br. (czwartek) o godz. 17.00 w Auli w Gmachu Głównym PW Filii przy ul. Łukasiewicza 17.

Komunikacja i współpraca w zespole - warsztaty

Komunikacja i współpraca w zespole - warsztaty

Jeśli chcesz wiedzieć jak tworzyć efektywnie działający zespół, skuteczniej się komunikować i jak dbać o własne interesy pozostając w harmonii z otoczeniem – zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 13.12.2014 (sobota) w godzinach 10:00-18:00 w Gmachu Mechaniki (Płock, ul. Jachowicza) w sali nr 71.

Świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe

Świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe

Kierownictwo Politechniki Warszawskiej w Płocku serdecznie zaprasza pracowników, studentów i emerytów Uczelni na świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe i kolędy w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Masovia” Kameralnego Chóru Akademickiego w dniu 16 grudnia 2014 r. (wtorek) o godz. 13:30 do sali 32 (I p. czytelnia).

Uroczyste wręczenie dyplomów - relacja

Uroczyste wręczenie dyplomów - relacja

28 listopada w Auli Gmachu Głównego PW Filii w Płocku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w PW Filii w Płocku na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej, na kierunkach: budownictwo, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn oraz technologia chemiczna, a także Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych na kierunku ekonomia.

Student budownictwa wyróżniony przez Prezydenta Płocka

Student budownictwa wyróżniony przez Prezydenta Płocka

W piątek 28 listopada, w trakcie Uroczystego Wręczenia Dyplomów na Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku, oprócz dyplomu inżyniera, list gratulacyjny od prezydenta miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego odebrał inż. Dominik Iwański - obecnie student studiów II stopnia na kierunku Budownictwo, na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku.

Wyróżnienie zostało przyznane za pracę inżynierską „Projekt remontu konstrukcji nośnej Wieży Zegarowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku” wykonaną pod opieką dr inż. Krzysztofa Kamińskiego.

Seminaria KNEiS i Biblioteki Głównej

Seminaria KNEiS i Biblioteki Głównej

Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej zapraszają na cykl seminariów dotyczących możliwości wykorzystania narzędzi oferowanych przez Bibliotekę Główną Politechniki Warszawskiej.

Seminaria odbędą się w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

Lean in High Tech

Lean in High Tech

Kobiece Podwieczorki Technologicze „Lean in High Tech” to jedna z kilku propozycji, dla kobiet zainteresowanych kierunkami technicznymi i ścisłymi, realizowana w ramach nowego programu mentoringowo-networkingowego „Lean in STEM”. Program jest częścią dorocznej kampanii „Dziewczyny na politechniki!” koordynowanej przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i realizowanej przez uczelnie techniczne w całej Polsce.

Podpisane Porozumienie o współpracy z ORLEN Laboratorium

Podpisane Porozumienie o współpracy z ORLEN Laboratorium

W dniu 27 listopada 2014 roku zostało uroczyście podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a ORLEN Laboratorium Sp. z o.o.

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku

Zachęcamy w dniach 26 - 27 listopada do odwiedzenia Gmachu PW Filii w Płocku, ul. Łukasiewicza 17, w godzinach 11:00 - 18:00

Zarejestrować się będzie mógł każdy zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, ważący minimum 50 kg (bez dużej nadwagi).