Aktualności

Szkolenia MOIIB - nowe terminy

Szkolenia MOIIB - nowe terminy

Zachęcamy studentów Budownictwa i Inżynierii Środowiska do zapisów na bezpłatne szkolenia organizowane przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

"Inżynieria środowiska czyli.." - II edycja konkursu na plakat

"Inżynieria środowiska czyli.." - II edycja konkursu na plakat

Koło Naukowe Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej w Płocku zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w konkursie na plakat pt.: "INŻYNIERIA ŚRODOWISKA, czyli..."

Uczestnik konkursu powinien przygotować pracę w formie plakatu dającego odpowiedź na pytanie: Co oznacza pojęcie INŻYNIERIA ŚRODOWISKA?

Warsztat: Zarządzanie Projektami Cz.1 i 2 28.02.-1.03. Płock (PRPW)

Warsztat: Zarządzanie Projektami Cz.1 i 2 28.02.-1.03. Płock (PRPW)

Jeśli chcesz poznać jego podstawy i bez kompleksów brać udział w przyszłych zawodowych projektach bądź wykorzystać tę wiedzę do prowadzenia osobistych mini-projektów przyjdź na 2-dniowy warsztat „Zarządzanie projektem” 28.02-1.03.2015 r. godz. 9-17. 

Program praktyk w Londynie

Program praktyk w Londynie

PLUK Business & Personal Consulting wraz z angielskim partnerem O&M Partnership zapraszają do udziału profesjonalnych praktyk zawodowych w Londynie. Celem programu jest umożliwienie studentom poznania realiów rynku pracy za granicą, rozwoju zawodowego, zestawienie umiejętności i wiedzy z oczekiwaniami międzynarodowych pracodawców. 

Licealiści gimnazjalistom na Politechnice

Licealiści gimnazjalistom na Politechnice - czyli matematyka nie jest taka trudna

5 lutego w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, przy ul. Łukasiewicza 17, miało miejsce ciekawe spotkanie. Uczniowie III Liceum ogólnokształcącego uczęszczający do klasy politechnicznej pod patronatem Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, pokazywali młodzieży gimnazjalnej z Płocka i okolic, że matematyka nie jest taka trudna jak się wszystkim wydaje, a na pewno, że potrafi być ciekawa.

Dzień Wiedzy z Orlenem

Dzień Wiedzy z Orlenem

Spotkaniem ze studentami Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku zakończyła się trzecia edycja projektu "Dzień Wiedzy z ORLENEM".

Na tym jednak ta ciekawa inicjatywa się nie kończy. Już niedługo startuje bowiem kolejna edycja.

Szkolenie MOODLE

Szkolenie MOODLE

Zapraszamy wszystkich nauczycieli akademickich na szkolenie z zastosowania platformy Moodle (PORTALIUSZ) w procesie dydaktycznym.

Odbędzie się ono 10 lutego o godz. 12:00 w Auli GG.

Bal dyplomantów 2015

Bal dyplomantów 2015

24 kwietnia 2015 roku w sali bankietowej AMORE odbędzie się kolejna edycja Balu Dyplomantów Politechniki Warszawskiej Filii. Wydarzenie to jest organizowane w szczególności dla osób, które będą broniły swoje Prace dyplomowe w 2015 roku.
Nie mniej jednak zapraszamy do udziału w tej jakże pięknej uroczystości wszystkich, którzy mają na to ochotę.

Płockie Juwenalia 2014 wydarzeniem roku

Płockie Juwenalia 2014 wydarzeniem roku

Zakończyło się zorganizowane przez PortalPłock głosowanie na najważniejsze wydarzenie 2014 roku w Płocku. Mimo silnej konkurencji, ilością 25% głosów, zwyciężyły Juwenalia studenckie - impreza, która po raz kolejny została zorganizowana przez trzy płockie uczelnie na terenach zielonych przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku.

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (8 lutego)

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (8 lutego)

O rozmowie kwalifikacyjnej – czyli o tym co w czasie jej trwania naprawdę interesuje pracodawcę?
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 8.02.2015 (niedziela) w godzinach 9:00-15:00 w Gmachu Mechaniki (Płock, ul. Jachowicza) w sali nr 71.