Aktualności

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w PW w Płocku

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w PW w Płocku

Rektor i Senat Politechniki Warszawskiej, Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii, Dyrektor i Rada Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych zapraszają studentów i pracowników na XLVIII Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku w dniu 6 października 2014 r. o godz. 11:00.

Plebiscyt Złota Kreda

Plebiscyt Złota Kreda

Wydziałowa Rada Samorządu zaprasza wszystkich do udziału w plebiscycie na najlepszych nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia na WBMiP oraz KNEiS
W tej edycji wyróżnienia przyznane zostaną na podstawie elektronicznego głosowania.
Studenci biorący udział w głosowaniu wybierają najlepszych i najbardziej przyjaznych nam nauczycieli akademickich.
 

Uroczyste Wręczenie Dyplomów 2014

Uroczyste Wręczenie Dyplomów 2014

Zapraszamy do wzięcia udziału w UROCZYSTOŚCI WRĘCZENIA DYPLOMÓW ukończenia studiów osoby, które obroniły prace dyplomowe w roku akademickim 2013/2014.

MASOVIA na Festiwalu w Bułgarii

MASOVIA na Festiwalu w Bułgarii

W dniach 7 – 17 sierpnia 2014 r. Zespół Tańca Ludowego „Masovia”, działający przy Akademickim Centrum Kultury Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku reprezentował naszą Uczelnię oraz miasto Płock na VIII Międzynarodowym Festiwalu Balkan Folk Fest, odbywającym się w Bułgarii. 

Inauguracja 2014/2015 w PW Filii w Płocku

Inauguracja 2014/2015 w PW Filii w Płocku

Rektor i Senat Politechniki Warszawskiej, Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii, Dyrektor i Rada Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych zapraszają studentów i pracowników na XLVIII Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku w dniu 6 października 2014 r. o godz. 1100

Uwaga. Modernizacja sieci telefonicznej

Uwaga. Modernizacja sieci telefonicznej

Informujemy, że w wyniku modernizacji sieci telefonicznej, część telefonów rozpoczynających się od numerów (24) 36-72-... jest niedostępna.

Dostępne są jedynie numery rozpoczynające się od cyfr (24) 26-26-... oraz numery telefonów komórkowych.

Za niedogodności przepraszamy.

Zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert

Zapraszamy do składania ofert (ZO) w postępowaniu o udzielenie zamówienia, prowadzonym w trybie zapytania ofertowego, na świadczenie usług prowadzenia warsztatów w Płocku z wybranego zakresu:

Część 1: Zarządzanie projektami
lub
Część 2: Umiejętności miękkie, rynek pracy i predyspozycje zawodowe.

Zapraszamy wystawców

Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości - zapraszamy wystawców

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XIX Płockich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 7 października 2014 r., w godzinach 10.00 – 14.00, w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Zapraszamy patronów medialnych

Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości - zapraszamy patronów medialnych

Organizatorzy XIX edycji Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości pragną zaprosić wszystkie MEDIA do objęcia patronatem tegorocznej edycji Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 7 października 2014r. w godz. 10.00-14.00 w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Od teorii do praktyki - konkurs

Od teorii do praktyki - konkurs

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu prac dyplomowych: inżynierskich, magisterskich, doktorskich, podejmujących tematykę zasad postępowania w obrocie gospodarczym, corporate governance, modeli biznesowych, znaczenia jakości produktów i usług czy innowacyjności technologicznej produktów.