Aktualności

Seminaria KNEiS i Biblioteki Głównej

Seminaria KNEiS i Biblioteki Głównej

Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej zapraszają na cykl seminariów dotyczących możliwości wykorzystania narzędzi oferowanych przez Bibliotekę Główną Politechniki Warszawskiej.

Seminaria odbędą się w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

Lean in High Tech

Lean in High Tech

Kobiece Podwieczorki Technologicze „Lean in High Tech” to jedna z kilku propozycji, dla kobiet zainteresowanych kierunkami technicznymi i ścisłymi, realizowana w ramach nowego programu mentoringowo-networkingowego „Lean in STEM”. Program jest częścią dorocznej kampanii „Dziewczyny na politechniki!” koordynowanej przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i realizowanej przez uczelnie techniczne w całej Polsce.

Podpisane Porozumienie o współpracy z ORLEN Laboratorium

Podpisane Porozumienie o współpracy z ORLEN Laboratorium

W dniu 27 listopada 2014 roku zostało uroczyście podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a ORLEN Laboratorium Sp. z o.o.

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku

Zachęcamy w dniach 26 - 27 listopada do odwiedzenia Gmachu PW Filii w Płocku, ul. Łukasiewicza 17, w godzinach 11:00 - 18:00

Zarejestrować się będzie mógł każdy zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, ważący minimum 50 kg (bez dużej nadwagi).

"Nauka z pasją"

"Nauka z pasją"

Zapraszamy do udziału w Seminarium Studenckiego Centrum Nauki „NAUKA Z PASJĄ”, które odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2014.

W programie seminarium będą miały miejsce m.in. prezentacje działalności kół naukowych działających przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku.

Uroczyste wręczenie dyplomów

Uroczyste wręczenie dyplomów

Serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenia absolwentom PW Filii w Płocku dyplomów ukończenia studiów.

Uroczystość wręczenia dyplomów przez Pana Prorektora Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku, prof. zw. dr hab. inż. Janusza Zielińskiego odbędzie się w dniu 28 listopada 2014 r. o godzinie 18:00, w Auli PW Filii w Płocku przy ulicy Łukasiewicza 17.

Spotkanie z pracodawcą: Urząd Dozoru Technicznego

Spotkanie z pracodawcą: Urząd Dozoru Technicznego

Zapraszamy studentów WBMiP na spotkanie z Wiceprezesem UDT. Będzie to Inauguracja Ogólnopolskiego Programu Stażowego „Lider UDT moja przyszłość bez ryzyka”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 grudnia 2014 r. o godz. 9:00 w Audytorium GG.

Oferta wieloletniej dzierżawy lub nabycia nieruchomości

Oferta wieloletniej dzierżawy lub nabycia nieruchomości

Politechnika Warszawska jako właściciel nieruchomości położonej w Płocku przy ulicy Jachowicza 2, oznaczonej jako działka zabudowana o nr ewidencyjnym 563/15 i powierzchni 2617 m2 (KW-PL1P/00064359/2), zaprasza do składania ofert w sprawie jej wieloletniej dzierżawy lub nabycia w całości.

Stypendium im. dr Mariana Kantona

Stypendium im. dr Mariana Kantona

Zarząd Fundacji Bankowej im. dr Mariana Kantona ponownie ufundował stypendia dla studentów Politechniki Warszawskiej, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Stypendia wypłacane będą w kwocie 600 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy.

Doświadcz Chemii - II edycja

Doświadcz Chemii - II edycja

Płockie Naukowe Koło Chemików we współpracy z Instytutem Chemii na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku przedstawia inicjatywę skierowaną do maturzystów chcących poszerzyć swoją wiedzę z chemii i organizuje cykl spotkań „Doświadcz chemii”.

Każde spotkanie składać się będzie z części wykładowej (zagadnienia maturalne z poszerzeniem treści) i części laboratoryjnej (pokazy, a także część doświadczeń wykonywana przez uczestników). Zajęcia prowadzić będą studenci z Płockiego Naukowego Koła Chemików pod okiem pracowników Instytutu Chemii.