Aktualności

WUT Exchange Day

WUT Exchange Day

Centrum Współpracy Międzynarodowej PW zaprasza na WUT Exchange Day - spotkanie informacyjne dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, które odbędzie się 27 kwietnia 2016 r. o godz. 16:15 w sali 213 w Gmachu Głównym PW w Warszawie.

Komunikat wyborczy

Komunikat wyborczy

22 kwietnia 2016 r. o godz. 9.30 w sali 118 odbędzie się otwarte zebranie przedwyborcze z kandydatami na funkcje: Prodziekanów Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii; Zastępców Dyrektora Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Dzień wiedzy z Orlenem

Dzień wiedzy z Orlenem

„Dzień Wiedzy z ORLENEM” – jest programem edukacyjnym w ramach, którego organizowany jest cykl spotkań, podczas których przybliżana jest złożoność i specyfika Koncernu, a eksperci PKN ORLEN i Spółek Grupy Kapitałowej ORLEN omawiają tematykę związaną z działalnością firmy. Celem projektu jest uzupełnienie wiedzy, przekazywanej podczas nauki o wiedzę praktyczną.

Seminarium

Seminarium

Instytut Chemii i Studenckie Centrum Nauki zapraszają na seminarium „Dodatki detergencyjne firmy Innospec do oleju napędowego i ich wpływ na eksploatację silnika”, które odbędzie się 27 kwietnia 2016 r. w godz. 10:30 – 12.00 w PW Filii w Płocku, ul. Łukasiewicza 17, Audytorium (I piętro, sala 59).

Jak zabezpieczyć się przed wyciekiem informacji z firmy?

Jak zabezpieczyć się przed wyciekiem informacji z firmy?

TUV NORD Polska wspólnie z płockim oddziałem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zaprasza do udziału w nieodpłatnym spotkaniu organizowanym w ramach cyklu „Czwartki Jakości” skierowanym do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat sposobów zabezpieczenia firmy przed niepożądanym wyciekiem informacji na zewnątrz oraz tym, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat normy ISO 27001.

Studia magisterskie dla Inżynierii środowiska

Studia magisterskie dla Inżynierii środowiska

Od roku akademickiego 2016/2017, na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, na studiach drugiego stopnia na kierunku Budownictwo, uruchomiona zostanie nowa specjalność INSTALACJE BUDOWLANE. Do podjęcia studiów na tej specjalności mogą aplikować absolwenci studiów pierwszego stopnia kierunku Inżynieria środowiska.

Sesja naukowa "Przewaga dzięki informacji"

Sesja naukowa "Przewaga dzięki informacji"

Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja wspólnie z Politechniką Warszawską Filią w Płocku oraz firmą SoftHard S.A. organizuje w dniu 19 kwietnia 2016 r. o godz. 17:00 w Auli PW przy ul. Łukasiewicza 17 Sesję Naukową nt. nowoczesnych systemów informatycznych. 

Bezpłatne warsztaty: Zarządzanie sobą w czasie

Bezpłatne warsztaty: Zarządzanie sobą w czasie

Biuro Karier zaprasza studentów i absolwentów na bezpłatne warsztaty z zakresu zarządzania sobą w czasie, które odbędą się 27 kwietnia 2016 r. o godz. 11:00 w Gmachu Głównym PW Filii w Płocku.

Bezpłatny Kurs przygotowujący do matury z matematyki

Bezpłatny Kurs przygotowujący do matury z matematyki

Politechnika Warszawska Filia w Płocku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tegorocznych maturzystów, w II połowie kwietnia organizuje kurs przygotowujący do matury z matematyki na poziomie podstawowym.

Turniej o Puchar Prorektora - relacja

Turniej o Puchar Prorektora - relacja

W dniu 4 kwietnia 2016 roku w hali sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbył się kolejny Turniej piłki siatkowej szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej. W kategorii dziewcząt zwyciężyło III L.O. im. M. Dąbrowskiej w Płocku, w kategorii chłopców ZSCE im. I. Łukasiewicza w Płocku.