Intensywne kursy maturalne na PW 2022

Intensywne kursy maturalne na PW 2022

Politechnika Warszawska Filia w Płocku ponownie zaprasza na przeznaczone dla maturzystów intensywne kursy wspomagające przygotowania do egzaminu dojrzałości: MATMAgeddon i FIZYKAlipsa. W tym roku wracamy do formy stacjonarnej.

Zapraszamy maturzystów do zgłaszania chęci uczestnictwa w kursach:

  • MATMAgeddon - kursy w wymiarze 15 godzin (na poziomie podstawowym i rozszerzonym - można się zgłosić tylko na jeden poziom)
  • FIZYKAlipsa - kurs w wymiarze 12 godzin (poziom rozszerzony)

Zostaną one poświęcone przede wszystkim rozwiązywaniu zadań z arkuszy maturalnych. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy uczelni. 

Kurs jest ponownie bezpłatny, stanowi on element Projektu Edukacyjnego PW Filii w Płocku skierowanego do młodzieży szkolnej.

Zajęcia odbywały się będą stacjonarnie na Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku (Gmach Główny PW, ul. Łukasiewicza 17, 09-400 Płock)

Kurs z matematyki planowany jest w dniach 25 - 28 kwietnia (zajęcia od godziny 16:00). 

Kurs z fizyki planowany jest w dniach 25 - 28 kwietnia (zajęcia od godziny 16:30). 

Dokładne terminy, uzależnione są od poziomu zainteresowania i stanu zapisów. Harmonogram spotkań zostanie przesłany do osób zakwalifikowanych na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Zapisy prowadzone są poprzez formularze internetowe, aktywne od 12 do 14 kwietnia:

Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy zapoznać się z regulaminem kursów.

Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją jego postanowień.

UWAGA: 15 kwietnia do wszystkich zarejestrowanych osób, zostały wysłane odpowiednie wiadomości na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Osoby, które nie otrzymały wiadomości zwrotnej proszone są o przejrzenie np. folderu SPAM (brak informacji wynikać może również z błędnie podanego adresu).