Aktualności

Dzień wiedzy z ORLENEM

Dzień wiedzy z ORLENEM

Pierwsze spotkanie dla studentów Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku w ramach VI edycji programu „Dzień Wiedzy z ORLENEM” odbędzie się 8 listopada 2016 roku o godzinie 10.00 w Audytorium.

Konkurs matematyczny CONTINUUM 2016

Konkurs matematyczny CONTINUUM 2016

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do udziału w drugiej edycji Konkursu Matematycznego „CONTINUUM” organizowanego przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku i Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza.

Szkolenie z Bazy Wiedzy PW

Szkolenie z Bazy Wiedzy PW

W dniu 4 listopada 2016 r. (piątek) o godzinie 9:30 w Auli GG odbędzie się szkolenie z Bazy Wiedzy PW (repozytorium) przeprowadzone przez pracowników Biblioteki Głównej PW. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Szkolenie jest obowiązkowe dla edytorów repozytorium WBMiP oraz KNEiS.

11th International Seminar on Thermal Analysis and Calorimetry

11th International Seminar on Thermal Analysis and Calorimetry

W dniach 26 – 29 września 2016 roku w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku miała miejsce konferencja naukowa - 11th International Seminar on Thermal Analysis and Calorimetry to the memory of Prof. St. Bretsznajder, zorganizowana przez Instytut Chemii PW w Płocku. Współorganizatorem seminarium było Polskie Towarzystwo Kalorymetrii i Analizy Termicznej im. W. Świętosławskiego (PTKAT). 

Otrzęsiny i wybory Miss&Mistera

Otrzęsiny i wybory Miss&Mistera

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku zaprasza w szczególności studentów I roku na Otrzęsiny w Klubie Kino oraz Wybory Miss i Mistera 2016.

IV edycja "Doświadcz chemii"

IV edycja "Doświadcz chemii"

Płockie Naukowe Koło Chemików we współpracy z Instytutem Chemii przedstawia inicjatywę skierowaną do uczniów chcących zdawać egzamin maturalny z chemii i organizuje cykl dziesięciu spotkań „Doświadcz chemii”. Każde spotkanie składać się będzie z części wykładowej (zagadnienia maturalne z poszerzeniem treści) i części laboratoryjnej (pokazy, a także część doświadczeń wykonywana przez uczestników). 

Sukces pod patronatem PW

Sukces pod patronatem PW

Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Małachowskiego w Płocku z klasy nad którą sprawuje patronat Politechnika Warszawska Filia w Płocku, a opiekunem jest prof. Janusz Kempa  w nagrodę za zwycięstwo w międzynarodowym konkursie BEAM LINE FOR SCHOOLS 2016 CERN wyjechała do Genewy do siedziby CERN-u w celu wykonania pomiarów na wiązce z akceleratora. 

Lubisz tańczyć, śpiewać, podróżować? - Zapraszamy!

Lubisz tańczyć, śpiewać, podróżować? - Zapraszamy!

Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłasza nabór do każdej z grup: tanecznej, wokalnej oraz kapeli. Jeżeli kiedyś tańczyłeś bądź chcesz zmierzyć się z tańcem ludowym "w cztery oczy", czekamy na Ciebie! Zapraszamy studentów oraz młodzież powyżej 15 roku życia.

Uroczystość Wręczenia Dyplomów

Uroczystość Wręczenia Dyplomów

15 października upływa termin zapisów i wpłat na Uroczystość Wręczenia Dyplomów, która odbędzie się 25 listopada 2016 r. o godz. 18:00 w Auli GG.

Seminarium

Seminarium

Instytut Inżynierii Mechanicznej zaprasza na seminarium pt.: „Metoda oceny efektywności niskotemperaturowych urządzeń suszących”, odbędzie się w dniu 18 października 2016 r. (wtorek) o godz. 12:00, sala 59 GG (Audytorium). Prelegentem będzie mgr inż. Łukasz Jarczyński, opiekun naukowy: prof. dr hab. inż. Leszek Powierża.