Aktualności

Seminarium: Nauka z pasją

Seminarium: Nauka z pasją

Studenckie Centrum Nauki Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku zaprasza na Seminarium Nauka z pasją, które odbędzie się w dniu 8 grudnia 2016 r. o godz. 16:30 w Auli Gmachu Mechaniki (Płock, ul. Jachowicza 2). 

Wykład: Przyjazne i wrogie przejęcia spółek

Zapraszamy na wykład dr Radosława Kwaśnickiego - wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej PKN ORLEN S.A., praktyka, aktywnego radcę prawnego. Wykład odbędzie się 2 grudnia 2016 r. (piątek) godz 11.15 w Audytorium.

Politechnika bliżej Ciebie!

Politechnika bliżej Ciebie!

Zapraszamy do udziału w akcji skierowanej do młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Oferujemy organizację wykładów, pokazów, warsztatów w uczelni jak i w siedzibach szkół. Celem projektu jest zainteresowanie uczniów naukami technicznymi.

Pracownik Filii z wyróżnieniem VERBA DOCENT

Pracownik Filii z wyróżnieniem VERBA DOCENT

Dr inż. Mariusz Sarniak – pracownik Instytutu Inżynierii Mechanicznej został nagrodzony statuetką VERBA DOCENT. Statuetka przyznawana jest najlepszym ekspertom branżowym, publikujących swoje artykuły na łamach magazynu "elektro.info".

IV Forum Budowlane

IV Forum Budowlane

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w IV FORUM BUDOWLANYM – PŁOCK 2016 połączonym z konferencją naukowo-techniczną pt.: „Aktualne problemy naukowo-techniczne budownictwa”. 

Uroczyste Otwarcie Skwerku Studenckiego

Uroczyste Otwarcie Skwerku Studenckiego

W dniu 16 listopada 2016 r. przed Gmachem Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku nastąpiło uroczyste otwarcie Skwerku studenckiego. Wydarzenie było częścią obchodów Jubileuszu 50-lecia działalności Uczelni. Obiekt został zainicjowany oraz wykonany przez studentów Koła Naukowego Budownictwa Konstruktor. Każdy, kto działa w murach Gmachu Głównego odnajdzie na Skwerku przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Turniej o Puchar Prorektora

Turniej o Puchar Prorektora

Zapraszamy do udziału w kolejnym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej. Impreza odbędzie się 5 grudnia 2016 r. w godz. 8:00-15:00 w Hali Sportowej przy ulicy 7 czerwca 1991 roku nr 3. Turniej rozegrany będzie w kategorii kobiet i mężczyzn. 

Bal Jubileuszowy

Bal Jubileuszowy

Szanowni Absolwenci oraz byli i obecni Pracownicy Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku! W roku akademickim 2016/2017 płocka Filia Politechniki Warszawskiej obchodzi Jubileusz 50-lecia działalności. Zapraszamy Was do udziału w wydarzeniach uświetniających obchody 50-lecia Filii, w tym do udziału w dniu 22 kwietnia 2017 r. w Balu Jubileuszowym. 

Bezpłatny certyfikowany kurs pierwszej pomocy

Bezpłatny certyfikowany kurs pierwszej pomocy

Studenckie Forum Business Centre Club oraz Biuro Karier PW zapraszają studentów, absolwentów i pracowników na kurs pierwszej pomocy, który odbędzie się 20 listopada 2016 r. (niedziela) w godzinach 8:00-20:00 w sali nr 45 GG.

Bezpłatne warsztaty dla studentów i absolwentów

Bezpłatne warsztaty dla studentów i absolwentów

Biuro Karier oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP zapraszają na warsztaty: „Odkryj w sobie cechy przedsiębiorcy – poznawanie własnych predyspozycji przydatnych w prowadzeniu działalności gospodarczej”, które odbędą się 18 listopada 2016 r. w godz.11-15.