Aktualności

Piknik edukacyjny od "Mikro do makro"

Piknik edukacyjny od "Mikro do makro"

W dniach 15-16 maja 2015 roku, na terenie Kampusu Głównego Politechniki Warszawskiej w Warszawie, odbył się Piknik Edukacyjny „Od mikro do makro”, w którym czynnie uczestniczyło Płockie Koło Naukowe Chemików.

Podsumowanie projektu Program Rozwojowy PW

Podsumowanie projektu Program Rozwojowy PW

W dniach 21-23 maja 2015 r. doc. dr inż. Małgorzata Petzel i dr inż. Aneta Lorek wzięły udział w konferencji podsumowującej projekt Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej.
Skala projektu oraz liczba zrealizowanych zadań powodują, iż wyróżnia się on na tle innych przedsięwzięć. Dzięki projektowi Uczelnia może pochwalić się szeroką ofertą edukacyjną lepiej dostosowaną do potrzeb otoczenia społeczno-gospodarczego.

Pół wieku wielkiej chemii w Płocku - konferencja

17 października 2014 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbyła się konferencja naukowo-techniczna z okazji 50-lecia rozpoczęcia produkcji w Zakładzie Produkcyjnym PKN ORLEN SA w Płocku "Pół wieku wielkiej chemii w Płocku". Konferencję zorganizowali Stowarzyszenie Płockich Naftowców i Politechnika Warszawska Filia w Płocku.

Inauguracja Roku Akademickiego

6 października 2014 r. w Auli Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015, w tracie którego wręczone zostały m.in. nagrody dla pracowników Instytutu Chemii oraz studentów i absolwentów kierunku Technologia Chemiczna.

Dzień Wiedzy z Orlenem

22 stycznia 2014 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbyło się spotkanie inaugurujące III edycję "Dni Wiedzy z ORLENEM". Problematykę optymalizacji ekonomicznej kombinatu rafineryjno - petrochemicznego przedstawił dr Wojciech Gardziński. W spotkaniu uczestniczyli studenci kierunku technologia chemiczna.