Aktualności

Bal dyplomantów 2015

Bal dyplomantów 2015

24 kwietnia 2015 roku w sali bankietowej AMORE odbędzie się kolejna edycja Balu Dyplomantów Politechniki Warszawskiej Filii. Wydarzenie to jest organizowane w szczególności dla osób, które będą broniły swoje Prace dyplomowe w 2015 roku.
Nie mniej jednak zapraszamy do udziału w tej jakże pięknej uroczystości wszystkich, którzy mają na to ochotę.

Płockie Juwenalia 2014 wydarzeniem roku

Płockie Juwenalia 2014 wydarzeniem roku

Zakończyło się zorganizowane przez PortalPłock głosowanie na najważniejsze wydarzenie 2014 roku w Płocku. Mimo silnej konkurencji, ilością 25% głosów, zwyciężyły Juwenalia studenckie - impreza, która po raz kolejny została zorganizowana przez trzy płockie uczelnie na terenach zielonych przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku.

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (8 lutego)

Rozmowa Kwalifikacyjna - warsztaty (8 lutego)

O rozmowie kwalifikacyjnej – czyli o tym co w czasie jej trwania naprawdę interesuje pracodawcę?
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 8.02.2015 (niedziela) w godzinach 9:00-15:00 w Gmachu Mechaniki (Płock, ul. Jachowicza) w sali nr 71.

Komunikacja i współpraca w zespole - warsztaty (7 lutego)

Komunikacja i współpraca w zespole - warsztaty (7 lutego)

Jeśli chcesz wiedzieć jak tworzyć efektywnie działający zespół, skuteczniej się komunikować i jak dbać o własne interesy pozostając w harmonii z otoczeniem – zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 7.02.2015 (sobota) w godzinach 10:00-18:00 w Gmachu Mechaniki (Płock, ul. Jachowicza) w sali nr 71.

Bezpłatne warsztaty - terminy

Bezpłatne warsztaty - terminy

Zachęcamy wszystkich studentów i doktorantów do zapisów na bezpłatne warsztaty z umiejętności miękkich oraz zarządzania projektami.

Uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenie o odbyciu warsztatów.

Posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

Posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

19 stycznia 2015 r. w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbyło się kolejne posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego, utworzonej we wrześniu 2013 r.
Rada jest organem doradczo-opiniującym rozwój, plany strategiczne i współdziałanie z otoczeniem społeczno-gospodarczym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, a w jej skład wchodzą przedstawiciele parlamentu, samorządów terytorialnych, oświaty, stowarzyszeń oraz sektora gospodarczego.

Możliwość wynajęcia hali sportowej

Możliwość wynajęcia hali sportowej

Zapraszamy do zapoznania się z możliwością wynajęcia hali sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.
Gruntownie wyremontowana w 2013 roku hala, dysponuje obecnie pełnowymiarowymi boiskami z nawierzchnią sportową PVC, posiadającą międzynarodowe certyfikaty sportowe:
- IHF - piłka ręczna,
- FIVB - siatkówka,
- FIBA - koszykówka.

Zarządzanie projektami - bezpłatne warsztaty

Zarządzanie projektami - bezpłatne warsztaty

Zapraszamy studentów i doktorantów PW na bezpłatne warsztaty.

Jeśli chcesz poznać jego podstawy i bez kompleksów brać udział w przyszłych zawodowych projektach bądź wykorzystać tę wiedzę do prowadzenia osobistych mini-projektów przyjdź na 2-dniowy warsztat „Zarządzanie projektem” 31.01-1.02.2015 r. godz. 9-17. 

Bezpłatne szkolenia ECDL CAD w Warszawie

Bezpłatne szkolenia ECDL CAD w Warszawie

BUDiKOM serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach z AutoCADa realizowanych w ramach projektu unijnego ECDL CAD.

Szkolenia skierowane są dla osób:

- w wieku 18-64 lat,

- zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego.

Głosujemy na Wojtka Bógdała

Głosujemy na Wojtka Bógdała

Już po raz 12. będziemy mieli okazję głosować na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku w Płocku.

W tym roku kapituła plebiscytowa, składające się z przedstawicieli organizatorów, nominowała dziesięciu sportowców, w tym studenta kierunku Mechanika i budowa maszyn na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii - Wojtka Bógdała - zwycięzcę m.in. Slalomowych Motoparalotniowych Mistrzostw Europy.