Aktualności

Dzień Wiedzy z ORLENEM - piąta edycja

Dzień Wiedzy z ORLENEM - piąta edycja

„Dzień Wiedzy z ORLENEM” – jest programem edukacyjnym w ramach, którego organizowany jest cykl spotkań, podczas których przybliżana jest złożoność i specyfika Koncernu, a eksperci PKN ORLEN i Spółek Grupy Kapitałowej ORLEN omawiają tematykę związaną z działalnością firmy. Celem projektu jest uzupełnienie wiedzy, przekazywanej podczas nauki o wiedzę praktyczną.

PW pomoże tworzyć Smart City Płock

PW pomoże tworzyć Smart City Płock

Politechnika Warszawska i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego podpisały z Miastem Płock list intencyjny w zakresie wspólnego przedsięwzięcia obejmującego m.in. działania na rzecz bezpieczeństwa.

Szkolenie dla studentów Inżynierii Środowiska w firmie GEBERIT

Szkolenie dla studentów Inżynierii Środowiska w firmie GEBERIT

W dniu 3 grudnia 2015 roku studenci kierunku Inżynieria Środowiska zorganizowali wycieczkę i odbyli szkolenie w firmie GEBERIT w Warszawie. Współpraca Koła Naukowego Inżynierii Środowiska z Firmą Geberit liczy już kilka lat.

Świąteczny Koncert Charytatywny na PW w Płocku

Świąteczny Koncert Charytatywny na PW w Płocku

19 grudnia 2015 r. w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbył się Świąteczny Koncert Charytatywny. Organizatorami koncertu byli: Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku. Zapraszamy do obejrzenia relacji z Koncertu.

Uroczyste otwarcie Laboratorium BITM

Uroczyste otwarcie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów

W dniu 11 grudnia 2015 w Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku odbyło się uroczyste otwarcie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów. Utworzenie Laboratorium było współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

Kierownictwo Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku serdecznie zaprasza pracowników, studentów i emerytów Uczelni na świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe i kolędy w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Masovia” i Kameralnego Chóru Akademickiego. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2015 r. (wtorek) o godz. 13:30 w sali 32 (I p. czytelnia) Gmachu Głównego PW.

Nauka z pasją 2015 - relacja

Nauka z pasją 2015 - relacja

3 grudnia 2015 roku już po raz trzeci odbyło się Seminarium Naukowe Studenckiego Centrum pod tytułem „Nauka z pasją” zorganizowane przez Studenckie Centrum Nauki Politechniki Warszawskiej.

Wzięli w nim udział zarówno członkowie kół naukowych, jak i studenci oraz pracownicy Politechniki Warszawskiej, a także uczniowie i nauczyciele szkół średnich oraz inni zaproszeni goście.

Konsumpcja w wiejskich gospodarstwach domowych

11 grudnia 2015 r. o godzinie 14:00 zapraszamy na wykład dr Marleny Piekut pt. "Konsumpcja w wiejskich gospodarstwach domowych". Wykład będzie miał miejsce w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, przy ul. Łukasiewicza 17.

Wstęp wolny.

Dokumenty aplikacyjne Twoją wizytówką dla pracodawcy

Dokumenty aplikacyjne Twoją wizytówką dla pracodawcy

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku oraz Biuro Karier zapraszają na bezpłatne warsztaty dotyczące sporządzania efektywnych dokumentów aplikacyjnych.

Uroczyste wręczenie dyplomów 2015

Uroczyste wręczenie dyplomów 2015

W piątek 27 listopada 2015 r. miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w PW Filii w Płocku na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej, na kierunkach: budownictwo, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn oraz technologia chemiczna, a także Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych na kierunku ekonomia.