Aktualności

Dyplom dla Płocka

Dyplom dla Płocka

Ideą konkursu „Dyplom dla Płocka” jest promocja najlepszych prac magisterskich, inżynierskich i licencjackich o tematyce naukowo – badawczej, które będą mogły być wykorzystane do rozwiązywania różnych problemów gospodarczych i społecznych oraz technicznych miasta Płocka.

Głosujemy na Wojtka :)

Głosujemy na Wojtka :)

Wojtek jest studentem Mechaniki i budowy maszyn oraz najmłodszym zawodnikiem reprezentującym Polskę w zawodach motoparalotniowych i aktualnym Mistrzem Świata! Pomóżmy mu zdobyć tytuł najlepszego sportowca lotniczego 2015 roku w plebiscycie "Cumulusy 2015"!

Plebiscyt "Z Tumskiego Wzgórza"

Plebiscyt "Z Tumskiego Wzgórza"

Otwarcie naszego Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów zostało nominowane do plebiscytu Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza" na najważniejsze wydarzenie roku 2015. Zachęcamy do udziału w głosowaniu i poparcie naszej nominacji.

Warsztaty językowe

Warsztaty językowe

Wydawnictwo Pearson oraz Zespół Lektorów PW Filii w Płocku zapraszają lektorów języków obcych na warsztaty w języku angielskim na temat: "Motivate to Communicate Authenticity in the Language Classroom". Warsztaty odbędą się 12.02.2016 r. o godz. 11:00 w Audytorium.

Szkolenie: Spadochron - jak planować karierę zawodową?

Szkolenie: Spadochron - jak planować karierę zawodową?

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku w dniach 15 – 19 lutego w godzinach 10:00 – 15:00 organizuje zajęcia grupowego poradnictwa zawodowego „Spadochron jak planować karierę zawodową (szkolenie wg programu R.N. Bollesa)”. 

Zapisy na wyjazdy Erasmus+ 2016/2017

Zapisy na wyjazdy Erasmus+ 2016/2017

Zapraszamy chętnych do wyjazdu na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+.

Wyjazd na studia musi zawierać się w okresie objętym planem studiów, a w przypadku wyjazdu na praktyki okres ten jest przedłużony do 12 miesięcy po zakończeniu studiów (wyjazd jako absolwent).

Bezpłatne konsultacje

Bezpłatne konsultacje

Biuro Karier PW wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy Filią w Płocku zaprasza studentów i absolwentów na bezpłatne, indywidualne konsultacje z psychologiem lub doradcą zawodowym.

STARTUP EUROPE WEEK PŁOŃSK

Chciałbyś założyć Start Up lub prowadzisz działalność gospodarczą? To wydarzenie jest dla Ciebie.

Jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej?

Jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej?

Zapraszamy studentów i absolwentów na bezpłatne warsztaty przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej. Warsztaty odbędą się 27 stycznia w godz. 10-15:15.

III Spotkanie "Przedsiębiorcza kobieta"

III Spotkanie "Przedsiębiorcza kobieta"

Koło Naukowe "Studenckie Forum" oraz SF BCC zapraszają wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza Kobieta", które odbędzie się w dniu 22 stycznia 2016 r. o godz. 17:00 w Hotelu Petropol w Płocku.