Aktualności

Świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe

Świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe

Kierownictwo Politechniki Warszawskiej w Płocku serdecznie zaprasza pracowników, studentów i emerytów Uczelni na świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe i kolędy w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Masovia” Kameralnego Chóru Akademickiego w dniu 16 grudnia 2014 r. (wtorek) o godz. 13:30 do sali 32 (I p. czytelnia).

Uroczyste wręczenie dyplomów - relacja

Uroczyste wręczenie dyplomów - relacja

28 listopada w Auli Gmachu Głównego PW Filii w Płocku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w PW Filii w Płocku na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej, na kierunkach: budownictwo, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn oraz technologia chemiczna, a także Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych na kierunku ekonomia.

Student budownictwa wyróżniony przez Prezydenta Płocka

Student budownictwa wyróżniony przez Prezydenta Płocka

W piątek 28 listopada, w trakcie Uroczystego Wręczenia Dyplomów na Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku, oprócz dyplomu inżyniera, list gratulacyjny od prezydenta miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego odebrał inż. Dominik Iwański - obecnie student studiów II stopnia na kierunku Budownictwo, na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku.

Wyróżnienie zostało przyznane za pracę inżynierską „Projekt remontu konstrukcji nośnej Wieży Zegarowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku” wykonaną pod opieką dr inż. Krzysztofa Kamińskiego.

Seminaria KNEiS i Biblioteki Głównej

Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej zapraszają na cykl seminariów dotyczących możliwości wykorzystania narzędzi oferowanych przez Bibliotekę Główną Politechniki Warszawskiej.

Seminaria odbędą się w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

Lean in High Tech

Lean in High Tech

Kobiece Podwieczorki Technologicze „Lean in High Tech” to jedna z kilku propozycji, dla kobiet zainteresowanych kierunkami technicznymi i ścisłymi, realizowana w ramach nowego programu mentoringowo-networkingowego „Lean in STEM”. Program jest częścią dorocznej kampanii „Dziewczyny na politechniki!” koordynowanej przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i realizowanej przez uczelnie techniczne w całej Polsce.

Podpisane Porozumienie o współpracy z ORLEN Laboratorium

Podpisane Porozumienie o współpracy z ORLEN Laboratorium

W dniu 27 listopada 2014 roku zostało uroczyście podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a ORLEN Laboratorium Sp. z o.o.

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku

Zachęcamy w dniach 26 - 27 listopada do odwiedzenia Gmachu PW Filii w Płocku, ul. Łukasiewicza 17, w godzinach 11:00 - 18:00

Zarejestrować się będzie mógł każdy zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, ważący minimum 50 kg (bez dużej nadwagi).

"Nauka z pasją"

"Nauka z pasją"

Zapraszamy do udziału w Seminarium Studenckiego Centrum Nauki „NAUKA Z PASJĄ”, które odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2014.

W programie seminarium będą miały miejsce m.in. prezentacje działalności kół naukowych działających przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku.

Uroczyste wręczenie dyplomów

Uroczyste wręczenie dyplomów

Serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenia absolwentom PW Filii w Płocku dyplomów ukończenia studiów.

Uroczystość wręczenia dyplomów przez Pana Prorektora Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku, prof. zw. dr hab. inż. Janusza Zielińskiego odbędzie się w dniu 28 listopada 2014 r. o godzinie 18:00, w Auli PW Filii w Płocku przy ulicy Łukasiewicza 17.

Spotkanie z pracodawcą: Urząd Dozoru Technicznego

Spotkanie z pracodawcą: Urząd Dozoru Technicznego

Zapraszamy studentów WBMiP na spotkanie z Wiceprezesem UDT. Będzie to Inauguracja Ogólnopolskiego Programu Stażowego „Lider UDT moja przyszłość bez ryzyka”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 grudnia 2014 r. o godz. 9:00 w Audytorium GG.