Aktualności

WYNIKI V edycji konkursu: "Inżynieria środowiska, czyli.."

WYNIKI V edycji konkursu: "Inżynieria środowiska, czyli.."

Zgodnie z regulaminem z dnia 28 maja 2018 r. rozstrzygnięto konkurs o tematyce: „Inżynieria Środowiska, czyli….”. Uczestnicy konkursu swoją pracą mieli odpowiedź na pytanie: Co oznacza pojęcie INŻYNIERIA ŚRODOWISKA?  Przy ocenianiu plakatów były brane pod uwagę: poprawność merytoryczna i walory artystyczne.

RUSZA V edycja konkursu: "Inżynieria środowiska, czyli.."

RUSZA V edycja konkursu: "Inżynieria środowiska, czyli.."

Już po raz piąty mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Koło Naukowe Inżynierii Środowiska o tematyce: "Inżynieria środowiska, czyli..". Uczestnicy konkursu powinni przygotować pracę w formie plakatu, dowolną techniką dającego odpowiedź na pytanie: Co oznacza pojęcie INŻYNIERIA ŚRODOWISKA?

TERMIN NADSYŁANIA PRAC 18 MAJA 2017

KNIŚ w Sekcji Akwarium i Herpetarium Płockiego ZOO

KNIŚ w Sekcji Akwarium i Herpetarium Płockiego ZOO

W dniu 5 czerwca 2017 r. - Światowym Dniu Ochrony Środowiska Naturalnego - studenci z Koła Naukowego Inżynierii Środowiska poznawali tajniki przygotowania wody na potrzeby akwarium słodkowodnego i morskiego w Płockim Ogrodzie Zoologicznym. 

40 lat minęło… - relacja z obchodów 40-lecia Koła Naukowego Inżynierii Środowiska

40 lat minęło… - relacja z obchodów 40-lecia Koła Naukowego Inżynierii Środowiska

1 czerwca Koło Naukowe Inżynierii Środowiska  świętowało 40-te urodziny. Podczas Seminarium: "40 lat Koła Naukowego Inżynierii Środowiska w 50-letniej historii Politechniki Warszawskiej w Płocku" przybliżona została historia powstania i działalności Koła.

Seminarium z okazji 40 lat Koła Naukowego Inżynierii Środowiska

KNIŚ

W dniu 1 czerwca 2017 roku Koło Naukowe Inżynierii Środowiska obchodzić będzie swój jubileuszu 40-lecia działalności. Członkowie koła wraz z Zakładem Inżynierii Sanitarnej i Ochrony Środowiska, działającym na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, zapraszają na seminarium:

"40 LAT KOŁA NAUKOWEGO INŻYNIERII ŚRODOWISKA W 50-LETNIEJ HISTORII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ W PŁOCKU" 

podczas którego zostanie przybliżona historia powstania i działalności koła. 

WYNIKI IV edycjI konkursu: "Inżynieria środowiska, czyli.."

Wyniki konkursu

Zgodnie z regulaminem z dnia 15 maja 2017 r. rozstrzygnięto konkurs o tematyce: „Inżynieria Środowiska, czyli….”. Uczestnicy konkursu swoją pracą mieli odpowiedź na pytanie:

Co oznacza pojęcie INŻYNIERIA ŚRODOWISKA? 

Przy ocenianiu plakatów były brane pod uwagę: poprawność merytoryczna i walory artystyczne.

RUSZA IV edycja konkursu: "Inżynieria środowiska, czyli.."

szczegóły

Już po raz czwarty mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Koło Naukowe Inżynierii Środowiska o tematyce: "Inżynieria środowiska, czyli..". Uczestnicy konkursu powinni przygotować pracę w formie plakatu, dowolną techniką dającego odpowiedź na pytanie: Co oznacza pojęcie INŻYNIERIA ŚRODOWISKA?

40 lat Koła Naukowego Inżynierii Środowiska

40 lat Koła Naukowego Inżynierii Środowiska

Mamy zaszczyt zaprosić wraz z Zakładem Inżynierii Sanitarnej i Ochrony Środowiska, działającym na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, na uroczyste obchody jubileuszu 40-lecia działalności naszego Koła KNIŚ. Obchody odbędą się w dniu 1 czerwca 2017 roku. 

Wizyta KNIŚ w Oddziale Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

Wizyta KNIŚ w Oddziale Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

W dniu 28 listopada 2016 roku Koło Naukowe Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej w Płocku zorganizowało wyjazd studyjny do Cukrowni w Kruszwicy pod hasłem „Ochrona środowiska w Krajowej Spółce Cukrowej S.A.” CUKROWNIA KRUSZWICA to jeden z siedmiu oddziałów Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

„Inżynieria Środowiska w życiu”

„Inżynieria Środowiska w życiu”

Dnia 21.04.2016 r. studenci Koła Naukowego Inżynierii Środowiska PW Filii w Płocku

w składzie: Małgorzata Cichocka, Aleksandra Kopiwoda, Dominika Raszkiewicz, Robert Rajkowski pod opieką dr inż. Anety Krajewskiej dokonali prezentacji

pt.: „Inżynieria Środowiska w życiu” w II Prywatnej Szkole Podstawowej Zespołu Oświatowo – Konsultacyjnego „Profesor”, przy ul. Kilińskiego 12.

Nauka z Pasją

Nauka z Pasją

W dniu 3 grudnia 2015 roku Koło Naukowe Inżynierii Środowiska uczestniczyło w Seminarium Naukowym Studenckiego Centrum Nauki Politechniki Warszawskiej. Szczególnie z tej okazji zaprosiliśmy Dyrektora Biura Ochrony Środowiska dr inż. Arkadiusza Kamińskiego, który otrzymał wyróżnienie w kategorii nauka w 21. finale plebiscytu o tytuł Złotego Inżyniera organizowanego przez Przegląd Techniczny, oraz specjalistę w Biurze Ochrony Środowiska mgr inż. Pawła Koziczyńskiego. Goście w swoich wystąpieniach przybliżyli nam tematy związane z ochroną środowiska.

Witamy na stronie Koła

Koło Naukowe Inżynierii Środowiska działa przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku i zrzesza studentów kierunki Inżynieria środowiska. Zapraszamy do aktywności!