Aktualności

Ogłoszenia z dnia 4.03.2016 r.

Ogłoszenia z dnia 4.03.2016 r.

Zgłoszenia kandydatów na funkcje:

Komunikat wyborczy

Komunikat wyborczy

29 lutego b.r. w godz. 11.00-14.00 w sali 118 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w grupie B, czyli nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego z WBMiP i KNES. Konieczność wyborów uzupełniających wynika z uzyskania takiej samej ilości głosów przez  dwóch kandydatów: dr inż. Wiesławę Ciesińską i dr inż. Jacka Wernika.

Oferta badawcza

Oferta badawcza

Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą badawczą Filii. Tematyka badawcza i naukowa pracowników Filii związana jest z charakterystyką dwóch jednostek podstawowych ją tworzących, tj. Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

REKRUTACJA TRWA!

REKRUTACJA TRWA!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną

Wybory na kadencję 2016-2020

Wybory na kadencję 2016-2020

Zgłaszanie kandydatów do wyborów organów jednoosobowych i organów kolegialnych  na okres kadencji władz akademickich 2016-2020 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbędzie się w dniach 18-23 lutego 2016 r. Zgłoszenia w formie pisemnej (druki dostępne w pok. 114) przyjmowane będą w pok. 114 w godz. 8-14.

Warsztaty językowe

Warsztaty językowe

Wydawnictwo Pearson oraz Zespół Lektorów PW Filii w Płocku zapraszają lektorów języków obcych na warsztaty w języku angielskim na temat: "Motivate to Communicate Authenticity in the Language Classroom". Warsztaty odbędą się 12.02.2016 r. o godz. 11:00 w Audytorium.

Bezpłatne konsultacje

Bezpłatne konsultacje

Biuro Karier PW wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy Filią w Płocku zaprasza studentów i absolwentów na bezpłatne, indywidualne konsultacje z psychologiem lub doradcą zawodowym.

Rejestracja kandydatów

Rejestracja kandydatów

Zapraszamy na studia II stopnia rozpoczynające się w lutym 2016

Dzień Wiedzy z ORLENEM - piąta edycja

Dzień Wiedzy z ORLENEM - piąta edycja

„Dzień Wiedzy z ORLENEM” – jest programem edukacyjnym w ramach, którego organizowany jest cykl spotkań, podczas których przybliżana jest złożoność i specyfika Koncernu, a eksperci PKN ORLEN i Spółek Grupy Kapitałowej ORLEN omawiają tematykę związaną z działalnością firmy. Celem projektu jest uzupełnienie wiedzy, przekazywanej podczas nauki o wiedzę praktyczną.

PW pomoże tworzyć Smart City Płock

PW pomoże tworzyć Smart City Płock

Politechnika Warszawska i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego podpisały z Miastem Płock list intencyjny w zakresie wspólnego przedsięwzięcia obejmującego m.in. działania na rzecz bezpieczeństwa.

Świąteczny Koncert Charytatywny na PW w Płocku

Świąteczny Koncert Charytatywny na PW w Płocku

19 grudnia 2015 r. w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbył się Świąteczny Koncert Charytatywny. Organizatorami koncertu byli: Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku. Zapraszamy do obejrzenia relacji z Koncertu.

Uroczyste otwarcie Laboratorium BITM

Uroczyste otwarcie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów

W dniu 11 grudnia 2015 w Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku odbyło się uroczyste otwarcie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów. Utworzenie Laboratorium było współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

Kierownictwo Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku serdecznie zaprasza pracowników, studentów i emerytów Uczelni na świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe i kolędy w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Masovia” i Kameralnego Chóru Akademickiego. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2015 r. (wtorek) o godz. 13:30 w sali 32 (I p. czytelnia) Gmachu Głównego PW.

Świąteczny Koncert Charytatywny

Świąteczny Koncert Charytatywny

Zapraszamy 19 grudnia na godzinę 17:00

Nauka z pasją 2015 - relacja

Nauka z pasją 2015 - relacja

3 grudnia 2015 roku już po raz trzeci odbyło się Seminarium Naukowe Studenckiego Centrum pod tytułem „Nauka z pasją” zorganizowane przez Studenckie Centrum Nauki Politechniki Warszawskiej.

Wzięli w nim udział zarówno członkowie kół naukowych, jak i studenci oraz pracownicy Politechniki Warszawskiej, a także uczniowie i nauczyciele szkół średnich oraz inni zaproszeni goście.

Uroczyste wręczenie dyplomów 2015

Uroczyste wręczenie dyplomów 2015

W piątek 27 listopada 2015 r. miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w PW Filii w Płocku na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej, na kierunkach: budownictwo, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn oraz technologia chemiczna, a także Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych na kierunku ekonomia.

Nauka z pasją

Nauka z pasją

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Seminarium.

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prorektora PW

Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej

30 listopada 2015 r., w Hali Sportowej PW Filii w Płocku, odbył się po raz pierwszy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza kobieta"

Spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza kobieta"

Koło Naukowe "Studenckie Forum" oraz SF Business Centre Club zaprasza studentki na cykl spotkań "Przedsiębiorcza kobieta". Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 listopada 2015 r. w Hotelu Petropol w Płocku. Tematem spotkania będzie "Rodzina jako podstawowy element w dążeniu do sukcesu. Jak pogodzić życie rodzinne z pracą".