Aktualności

Masovia na Powiatowym Święcie Ludowym

Masovia na Powiatowym Święcie Ludowym

Sobotę 7 czerwca, członkowie Zespołu Tańca Ludowego "Masovia" swoim występem uświetnili Powiatowe Święto Ludowe, które odbyło się w tym roku w Radzanowie.

Spotkanie studentów z firmą SoftHard S.A.

9 maja miało miejsce spotkanie studentów naszej uczelni z przedstawicielami firmy SoftHard S.A., z którą 23 maja podpisana została umowa o współpracy. O godzinie 10 w Auli PW przy ul. Łukasiewicza 17 gościł Prezes Zarządu Krzysztof Sulkowski oraz Paweł Sulkowski i Maciej Klasiński.

Sympozjum Aqua 2014 - relacja

Sympozjum Aqua 2014 - relacja

W dniach 29 i 30 maja 2014 roku odbyło się już po raz trzydziesty czwarty Międzynarodowe Sympozjum im. Bolesława Krzysztofika AQUA, poświęcone Problemom Inżynierii Środowiska, którego głównym organizatorem było tradycyjnie studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska oraz pracownicy Zakładu Inżynierii Sanitarnej i Ochrony Środowiska na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Kształcenie ustawiczne - perspektywy rozwoju

Kształcenie ustawiczne - perspektywy rozwoju

Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja oraz Politechnika Warszawska Filia w Płocku zapraszają na Sesję Naukową nt. „Kształcenie ustawiczne – perspektywy rozwoju”, która odbędzie się w dniu 11 czerwca 2014 roku o godz. 17:00 w Auli Politechniki Warszawskiej przy ul. Łukasiewicza 17 w Płocku

Porozumienie o współpracy z III LO

Porozumienie o współpracy z III Liceum Ogólnokształcącym

W dniu 26 maja 2014 r. zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a Zespołem Szkół Nr 3 (III LO im. Marii Dąbrowskiej)

Porozumienie ze strony Politechniki Warszawskiej podpisał Prorektor ds. Filii w Płocku prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński, ze strony Zespołu Szkół Dyrektor Agnieszka Wierzchowska.

Juwenalia Płockie 2014 - relacja

Juwenalia Płockie 2014 - relacja

25 maja 2014 r. zakończyły się się Juwenalia Płockie, zorganizowane przez Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku wspólnie z samorządami pozostałych płockich uczelni.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją i do zobaczenia za rok.

Umowa o współpracy z Firmą SoftHard S.A.

Umowa o współpracy z Firmą SoftHard S.A.

23 maja 2014 roku została uroczyście podpisana Umowa o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a Firmą SoftHard S.A.

Umowę ze strony Politechniki Warszawskiej podpisali Prorektor ds. Filii w Płocku prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński oraz Dyrektor Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych dr hab. inż. Renata Walczak, zaś ze strony Firmy SoftHard Prezes Zarządu Krzysztof Sulkowski.

Studenci z wizytą na budowie komina EC

Studenci z wizytą na budowie komina EC

20 maja 2014 roku, studenci Koła Naukowego Budownictwa KONSTRUKTOR wraz z nauczycielami akademickimi WBMiP, uczestniczyli w wizycie na budowie Instalacji Odsiarczania Spalin PKN ORLEN S.A.

Ranking Perspektyw - nasza uczelnia znowu doceniona

Ranking Perspektyw - nasza uczelnia znowu doceniona

W najnowszej edycji Rankingu Szkół Wyższych "Perspektywy 2014", opublikowanym 21 maja, po raz kolejny Politechnika Warszawska utrzymała pozycję lidera w grupie "Uczelnie Techniczne" i w zestawieniu "Prestiż wśród pracodawców". Wśród wszystkich uczelni akademickich w Polsce uplasowała się na 4 miejscu. Zdominowała również zestawienie "Kierunki Techniczne".

Międzynarodowe Sympozjum Aqua 2014 - zapraszamy

Międzynarodowe Sympozjum Aqua 2014 - zapraszamy

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem przebiegu XXXIV Mię­dzynarodowego Sympozjum - im. Bolesława Krzysztofika - AQUA 2014 nt. Problemów Inżynierii Środowiska, które odbędzie się w dniach 29-30 maja 2014 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku przy ul. Łukasiewicza 17.

Program ramowy Sympozjum dostępny jest tutaj.