Wydarzenie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Wydarzenie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych we Współpracy z Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym   zaprasza na wydarzenie pt. „Dobry pomysł na biznes w dobie rewolucji technologicznej i AI” 

Na spotkaniu  będziemy eksplorować tajniki przedsiębiorczości w świecie nowych technologii!  Zaproszeni eksperci opowiedzą jak wykorzystać technologię i sztuczną inteligencję w przedsiębiorstwie.

Wydarzenie będzie  również okazją do zapoznania studentów i innych uczestników z możliwością wzięcia udziału w rekrutacji do trzeciej odsłony programu akceleracyjnego "Start in Park", realizowanego przez PPP-T S.A..

Prelegentami będą:

  • Radek Krzywicki - ekspert w dziedzinie startupów i funduszy venture capital, poprowadzi interaktywne warsztaty na temat "Business Model Canvas: mapowanie sukcesu w przedsiębiorczości".
  • ️Emil Zelma - wykładowca Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, wygłosi wykład "Zastosowanie ChatGPT w sferze biznesu i ekonomii: możliwości i wyzwania".
  • 17.11.2023 od 10:00 do 12:00
  • Aula PW Płock przy ul. Łukasiewicza 17

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu, które łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi aspektami funkcjonowania w dynamicznie zmieniającym się świecie technologii i biznesu.

TV 17.11.2023