Magdalena Kapela Doktorem

Magdalena Kapela Doktorem

Miło nam poinformować, że w dniu 7.06.2021 r. mgr Magdalena Kapela z Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych PW obroniła pracę doktorską o tytule "Rola kosztów pracy w kształtowaniu konkurencyjności polskiej gospodarki" przed komisją doktorską. Praca otrzymała rekomendację do wyróżnienia.

Promotorem pracy była prof. dr hab. Anna Krajewska, promotorem pomocniczym dr Katarzyna Osiecka. Recenzentami prof. dr hab. Marian Gorynia z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz prof. dr hab. Zenon Wiśniewski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Magdalena Kapela pracuje w Politechnice Warszawskiej od 2012 roku. Jest absolwentką Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz autorką i współautorką publikacji naukowych dotyczących przede wszystkim problematyki wynagrodzeń, wydajności pracy i globalnych łańcuchów wartości. Prowadzi zajęcia z mikroekonomii, teorii i polityki płac, rachunkowości oraz finansów publicznych, co daje jej dużo satysfakcji i radości. Praca ze studentami jest dla niej zawsze ciekawa, pełna wyzwań i bardzo motywująca.