Continuum 2020 - wyniki

Continuum 2020 - wyniki

Drodzy Uczestnicy Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Continuum 2020, z uwagi na przedłużające się obostrzenia w związku z koronawirusem i koniecznością odwołania Uroczystego Zakończenia,  zdecydowaliśmy się udostępnić informację o zwycięzcach Konkursu.

Finałowa trójka laureatów:

  • Miejsce III - Graska Andrzej - I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie
  • Miejsce II - Chojnacki Karol - Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. Stanisława Małachowskiego w Płocku
  • Miejsce I - Modzelewski Tomasz - I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

O terminie i sposobie odbioru nagród i dyplomów poinformujemy wszystkich Finalistów drogą mailową i poprzez stronę internetową Konkursu www.continuum.pw.plock.pl Nie wykluczamy, że w przypadku uspokojenia się sytuacji związanej z koronawirusem zostanie zorganizowane Uroczyste Zakończenie Konkursu w sposób odpowiedni do jego rangi.

Jeszcze raz gratulujemy Laureatom i wszystkim Finalistom Konkursu. Przypominamy, że obecność w tym gronie daje Wam możliwość przyjęcia na wybrane kierunki studiów na Politechnice Warszawskiej (w tym 5 kierunków prowadzonych w Płocku) poza procedurą konkursową. O sposobie odbioru odpowiednich, niezbędnych zaświadczeń poinformujemy również drogą mailową, dlatego prosimy o sprawdzenie swojej poczty, a w przypadku jeśli nie otrzymaliście Państwo maila w dniu 16 kwietnia, prosimy o taką informację na adres promocja.plock@pw.edu.pl