Dzień Wiedzy z ORLENEM

Dzień Wiedzy z ORLENEM

Skończyliście studia związane z chemią lub jesteście studentami ostatnich lat? Szukacie dla siebie najlepszego miejsca na początek kariery, ale nie wiecie od czego zacząć? Rozważacie czy podjęcie stażu to dobry wybór i zastanawiacie się co on Wam da? Jesteście ciekawi jak wygląda staż i praca w ORLENIE?

Zapraszamy Was na webinar w temacie: Praca w ORLENIE po studiach chemicznych. Podczas spotkania online nasza stażystka Monika opowie Wam o realizacji swoich zadań stażowych i nieoczywistym wyborze stażu po studiach chemicznych oraz o tym, co daje jej program stażowy Kierunek ORLEN. Natomiast nasz pracownik – Kuba, opowie o możliwościach rozwoju w firmie po studiach chemicznych, a także o tym, jak budował swoją ścieżkę zawodową i czym zajmuje się w swojej pracy, w której nie sposób się nudzić! Kuba pracuje w naszym Centrum Badawczo – Rozwojowym i zajmuje się zarówno działalnością operacyjną, jak i projektową. Ma on styczność z nowymi technologiami m.in. zgodnie z programami dekarbonizacji, wodoru czy gospodarki o obiegu zamkniętym.

Przekonacie się o tym, jak rozpocząć w kilku krokach pracę w zawodzie i na czym ta praca polega. Będzie praktycznie, szczerze i inspirująco. O tym, jak nie przegapić swojej szansy zaraz po studiach oraz dlaczego dobrze jest zacząć od programu stażowego Kierunek ORLEN.

Przed Wami różne historie: stażysty oraz pracownika. Co je łączy?

Bądźcie z nami 16 listopada, godz. 14:00 – 15:00!

Webinar będzie przeprowadzony przez aplikację MS Teams. UWAGA: Link do spotkania (wymagana przeglądarka Microsoft Edge lub Chrom (lub aplikacja MS Teams)).