Studentka KNEiS II Vicemiss PW

Studentka KNEiS II Vicemiss PW

W dniu 18 listopada 2017 r., w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej, odbyła się w Dużej Auli Gmachu Głównego w Warszawie 12. Gala Finałowa Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej. Nasza tegoroczna Miss KNEiS - Aleksandra Rycombel podczas Gali zdobyła tytuł II Vice Miss Politechniki Warszawskiej 2017. 

Co roku jest  to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce. W Dużej Auli o tytuł najpiękniejszych rywalizowało 19 kandydatek i 19 kandydatów reprezentujących wydziały PW z Warszawy i z Płocka. Filię PW w Płocku reprezentowali nasi najpiękniejsi: Paulina Goździkowska i Kamil Więckowski z WBMiP oraz Aleksandra Rycombel i Arkadiusz Majkowski z KNEiS. Scenariusz tegorocznej Gali związany był z motywami detektywistycznymi.  Finaliści prezentowali się w strojach nawiązujących do tego motywu oraz w strojach sportowych i wieczorowych. W przerwach na widzów czekało wiele atrakcji – koncerty zespołów muzycznych, występy akrobatyczne oraz filmy z przygotowań do wyborów.

Po zaciętej rywalizacji Miss oraz Misterem Politechniki Warszawskiej 2017 zostali wybrani: Jagoda Bednarek z Wydziału Fizyki oraz Jakub Zaniewski z Wydział Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

miss 2017