Spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza kobieta"

Spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza kobieta"

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza kobieta", które odbędzie się 29 września 2017 r. o godz. 17:00 w sali 39 w Gmachu Głównym PW, ul. Łukasiewicza 17. Spotkanie nosi tytuł "Codziennie na pełnych obrotach". 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować na stronie: https://codziennie-na-pelnych-obrotach.evenea.pl/ 

"Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Przedsiębiorcza Kobieta to projekt odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Spotkania odbywają się cyklicznie – średnio raz w miesiącu i każde z nich składa się z części szkoleniowej bezpośrednio związanej z obowiązującym tematem (2,5 h), części inspirującej (1h) polegającej na rozmowie z kobietą sukcesu oraz przerwy integracyjnej, a niejednokrotnie również atrakcji takich jak np. pokazy taneczne. Taka forma pozwala na stworzenie wydarzeń atrakcyjnych i wyjątkowych, na których każda kobieta może znaleźć coś dla siebie – rozwijać się, poznać ciekawych ludzi i spędzić miło czas.

Uczestniczkami spotkań są kobiety w różnym wieku – od studentek po aktywne zawodowo kobiety chcące rozwijać swoją osobowość, zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości. Celem Projektu jest, aby kobiety nie bały się własnych możliwości i umiały je efektywnie wykorzystywać.

PRELEGENCI:

Małgorzata Ochocińska

Psycholog i zapalony coach. Ukończyła studia psychologiczne na UAM, specjalność doradztwo personalne. Jest doświadczonym psychologiem, szczególnie zajmuje się psychologią pracy. Przez długi czas zajmowała się rekrutacją i selekcją pracowników, udoskonalaniem metod rekrutacyjnych oraz zarządzaniem i koordynowaniem pracownikami tymczasowymi. Przygotowuje i prowadzi wiele szkoleń min. z autoprezentacji. Istotny jest dla niej rozwój osobisty i realizowanie własnych pasji. 

 

Magdalena Carter

Magdalena Carter jest niezaprzeczalnie utalentowaną i przedsiębiorczą kobietą. Dzięki jej kreatywności tworzą się niesamowite projekty, w których każda kobieta może poczuć się wyjątkowo. W swoją pracę wkłada dużo serca, dzięki czemu każda jej suknia to arcydzieło. Projektantka prowadzi własne atelier w którym spełnia sukienkowe marzenia!

Anna Fabiszewska

Instruktorka fitness w siłowni Jatomi Fitness Polska oraz instruktorka tańca w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Kobieta pełna energii, ciągle się rozwija, co powoduje, że swoją pasją motywuje inne osoby do działania oraz do dążenia do celu. Zumba to jej żywioł a swoim zapałem oraz chęcią do wykonywania ćwiczeń motywuje do wysiłku. Dzięki jej zaangażowaniu kobiety palą tysiące kalorii i spoglądają w lustro z uśmiechem.

 

Partnerzy:

  

Więcej informacji