SF BCC przy PW Filii w Płocku

SF BCC przy PW Filii w Płocku

W grudniu studenci Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku reaktywowali Studenckie Forum Business Centre Club, którego misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. 

Swoimi działaniami jego członkowie inspirują, edukują oraz motywują młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Organizatorzy o sobie mówią tak:

Studenckie Forum BCC działa przy największej organizacji prywatnych przedsiębiorców w kraju - Business Centre Club. Dzięki współpracy z BCC mamy możliwość uczenia się i zdobywania doświadczenia od najlepszych przedsiębiorców w kraju, które staramy się wykorzystywać w naszych codziennych wysiłkach. Jest to niepowtarzalna okazja do przełamywania barier w świadomości młodych ludzi, kształcenia przedsiębiorczych postaw czy też praktycznych umiejętności niezbędnych w karierze każdego przedsiębiorcy.

Tworzymy organizację ludzi młodych, ambitnych, przedsiębiorczych, nieustannie rozwijających się. Wszystko, co osiągnęliśmy, zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy, determinacji, ciągłemu ulepszaniu naszych projektów oraz owocnej współpracy.

Studenckie Forum BCC to nie tylko projekty, to również dbałość o naszych członków. Staramy się, aby każda osoba działająca w organizacji uzyskała niezbędne umiejętności i doświadczenie potrzebne do prowadzenia własnego biznesu w przyszłości. Każdego dnia, przez praktykę, oraz szkolenia odpowiedzialnie kształtujemy swoje postawy przedsiębiorcze jak i studentów, z miast, gdzie działamy. Pracujemy z pasją i odpowiedzialnie, dbając o swoich członków, nasz zespół i siebie, darząc siebie szacunkiem i zaufaniem. Dążymy do tego, aby Polacy byli kojarzeni jako przedsiębiorczy Europejczycy.

Rozwijamy profesjonalną organizację zrzeszającą młodych ludzi z pasją, którzy kształtują siebie i swoje otoczenie poprzez promowanie postaw przedsiębiorczych.

Członkowie SF BCC osiągają wiele sukcesów w trakcie swojej działalności w organizacji, jak i podczas rozwoju swojej ścieżki kariery. Jesteśmy społecznością aktywnych i przedsiębiorczych młodych ludzi. Część z nas zakłada własne firmy i StartUpy. Inni pracują w firmach i korporacjach. Są też ludzie zaangażowanie w sferę NGOs. Świadomi unikalności nasze społeczności utrzymujemy relacje z byłymi członkami naszej organizacji. Specjalnie dla nich stworzyliśmy Konwent Seniorów, który służy nam radą i doświadczeniem. Sukces naszych byłych członków jest sukcesem naszej organizacji. Wspieramy się wzajemnie aby wspólnie realizować wielkie rzeczy. Wierzymy, że „Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”.