Przedsiębiorcza Kobieta

Przedsiębiorcza Kobieta

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza Kobieta". Projekt jest stworzony przede wszystkim dla kobiet, którym towarzyszy chęć poszerzania swoich umiejętności, i które pragną czerpać inspirację od innych osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. 

Pewność siebie. Jak to z nią jest naprawdę? Czy można się jej nauczyć, jak ją zaakcentować? Co należy robić w kierunku poprawy pewności siebie. Czy zdrowy tryb życia, to jak wyglądamy i co przywdziewamy może spowodować kosmiczny wzrost samooceny? To właśnie pewność siebie będzie tematem na spotkaniu, które odbędzie się 2 grudnia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, Filia w Płocku ul. Łukasiewicza 17.

Jednym z prelegentów będzie pan Dariusz Ciszek. Dariusz Ciszek jest dietetykiem, naturoterapeutą. Od 8 lat związany z tematyką zdrowia. Trener osobisty, propagator zdrowego stylu życia, coach, motywator do zmiany. Dzieli się wiedzą z zakresu zdrowia, doboru naturalnych dodatków do żywności. Bo zdrowie i wiedza to pewność siebie. To dzięki wewnętrznej sile mamy odwagę iść do przodu a wewnętrzna siła pochodzi ze sprawnego ciała i z większej świadomości zdrowotnej. Zapraszamy na wykład poszerzający świadomość żywienia, świadomość własnego ciała i prawdziwej jakości życia która płynie z dobrego samopoczucia oraz z niezależności finansowej. Daj sobie szansę na początek nowej drogi. To może być pierwszy dzień Twojego nowego życia. 

Partnerzy projektu:

ZAPISY