Juwenalia Płockie 2024 - relacja

Juwenalia Płockie 2024 - relacja

Zakończyła się kolejna edycja Juwenaliów Płockich, które w tym roku odbyły się w dniach od 20 do 26 maja. Studenci mogli cieszyć się bogatym programem pełnym wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych.

Poniedziałek: Akademia Przedsiębiorczości i Innowacyjności

Tydzień rozpoczął się w poniedziałek spotkaniem poświęconym "Płockiej Akademii Przedsiębiorczości i Innowacyjności". Projekt ten miał na celu przybliżenie studentom tematów związanych z przedsiębiorczością i nowoczesnymi rozwiązaniami w biznesie.

Więcej informacji o projekcie: LINK

Wtorek: Turniej Piłki Nożnej

We wtorek na boisku treningowym przy Stadionie Wisły Płock odbył się Turniej Piłki Nożnej. Studenci rywalizowali w duchu sportowej walki, a emocji na boisku nie brakowało.

Środa: Gra Terenowa

Środa była dniem pełnym przygód dzięki tradycyjnej Grze Terenowej, która odbyła się na terenie całego miasta Płocka. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o mieście, wykonując różnorodne zadania w różnych punktach miasta.

Gra Terenowa
Gra Terenowa_1
Gra Terenowa_2
Czwartek: Dzień Koncertowy

Czwartek to od wielu lat dzień koncertowy, który w tym roku odbył się na terenach zielonych Naszej Uczelni. Na scenie pojawili się Antyrefleks, ZetHa, Olszakumpel, Video, Poparzeni Kawą Trzy oraz Sarius. Wieczór pełen muzyki przyciągnął tłumy studentów, którzy bawili się do późnych godzin nocnych.

Koncert
Koncert_1
Piątek: Tradycyjne MYTO

Tradycją Juwenaliów Płockich jest odbywające się MYTO – studencka opłata pobierana za przejazd drogą. To wydarzenie zawsze budzi wiele emocji i integruje społeczność studencką.

MYTO
MYTO_1
Sobota: Akademikonalia

W sobotę rozpoczęły się Akademikonalia na terenie Domu Studenckiego "Wczesniak". Podczas tego wydarzenia wystąpił dawny studencki zespół INŻYNIERY, przypominając uczestnikom dawne studenckie czasy.

Akademikonalia
Niedziela: Zakończenie Juwenaliów

Na zakończenie Juwenaliów, w niedzielę w Barze "Piwniczka" odbyło się spotkanie przy grach planszowych. Była to doskonała okazja do relaksu i podsumowania tygodnia pełnego wrażeń.

Więcej zdjęć na Facebooku.