Jak połączyć studia, pracę i pasję? Praca w ORLENIE w obszarze chemii

Jak połączyć studia, pracę i pasję? Praca w ORLENIE w obszarze chemii

Skończyliście studia związane z chemią lub jesteście studentami ostatnich lat? Szukacie dla siebie najlepszego miejsca na początek kariery, ale nie wiecie od czego zacząć? Rozważacie czy podjęcie stażu to dobry wybór i zastanawiacie się co on Wam da? Jesteście ciekawi jak wygląda praca i staż w ORLENIE?

Zapraszamy Was na webinar w temacie: Jak połączyć studia, pracę i pasję? Praca w ORLENIE w obszarze chemii. Podczas spotkania online nasz pracownik Mateusz opowie Wam o możliwościach rozwoju w naszej firmie po studiach związanych z chemią, o budowaniu własnej ścieżki kariery, a także o tym, czym zajmuje się na co dzień w swojej pracy związanej z produkcją paliw i w jakim kierunku będziemy się rozwijać w tej dziedzinie. Z kolei nasza niedawna stażystka Monika opowie Wam o realizacji swoich zadań zarówno pracowniczych, jak i  stażowych w dziale projektów odtworzeniowych oraz o nieoczywistym wyborze stażu po studiach chemicznych. Dowiecie się także tego, co dał jej program stażowy Kierunek ORLEN i dlaczego warto do niego aplikować. Jeżeli jesteście zainteresowani stażem, kliknijcie TUTAJ i zobaczcie, jakie oferty stażowe dla Was przygotowaliśmy.

Przekonacie się o tym, jak rozpocząć w kilku krokach pracę w zawodzie i na czym ta praca polega. Będzie praktycznie, szczerze i inspirująco. O tym, jak nie przegapić swojej szansy zaraz po studiach oraz dlaczego dobrze jest zacząć od programu stażowego Kierunek ORLEN. 

Przed Wami dwie różne historie pracowników. Co je łączy?

Bądźcie z nami podczas spotkania:

• czwartek, 21 kwietnia, godz. 15:00 – 16:00

 

Webinar będzie przeprowadzony przez aplikację Skype. Link do spotkania i alternatywne metody połączenia poniżej.
.........................................................................................................................................

Dołącz do spotkania Skype'a       

Problem z dołączeniem? Wypróbuj aplikację Skype Web App

Dołącz z telefonu

  • +48 24 256 62 80,,26196906# (Polska)                      Polski (Polska)  
  • +48 24 256 62 81,,26196906# (Polska)                      Angielski (Stany Zjednoczone)   
  • +48 24 286 62 80,,26196906# (Polska)                      Polski (Polska)   
  • +48 24 286 62 81,,26196906# (Polska)                      Angielski (Stany Zjednoczone)   
  • +49 4121 4750 3501,,26196906# (Polska)                 Niemiecki (Niemcy)     

Znajdź numer lokalny  

 

Identyfikator konferencji: 26196906

 Nie pamiętasz numeru PIN połączenia?  |Pomoc      

 

Bio prelegentów:

Mateusz Miklaszewski

Jestem absolwentem Technikum Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku, Politechniki Warszawskiej (inż. Technologii Chemicznej), Szkoły Wyższej im Pawła Włodkowica w Płocku (mgr Zarządzania Bezpieczeństwem w Organizacji) oraz Politechniki Łódzkiej (studia podyplomowe: Bezpieczeństwo Procesowe).

Pracę w PKN ORLEN rozpocząłem jako stażysta w 2007 roku. Przez 3 lata pracowałem jako Operator Procesów Produkcyjnych, następnie od 2010 – 2015 pracowałem jako Starszy Operator Procesów Produkcyjnych, 2015–2016 Młodszy Mistrz Procesów Produkcyjnych, 2016-2021 Starszy Inżynier Procesów Produkcyjnych. Od kwietnia 2021 roku pełnię funkcję Kierownika Wydziału Reformingu VI w OKN Orlen.

Monika Rudowska

Ukończyłam studia na Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku. Zdobyłam tytuł inżyniera Technologii Chemicznej o specjalności Technologia Produktów Naftowych, a następnie na tej samej uczelni obroniłam tytuł magistra Technologii Chemicznej w zakresie Technologii Petrochemicznej.

Staż Kierunek ORLEN, który rozpoczęłam w 2021 roku, był początkiem mojej przygody z ORLENEM. Obecnie pracuję w Dziale Przygotowania i Nadzoru Biznesowego Projektów Odtworzeniowych. Współpracuję z Kierownikiem Projektu w procesie inicjacji i planowania projektów z obszaru rafineryjnego i petrochemicznego. Do moich zadań należy głównie pomoc w zdefiniowaniu zakresu, harmonogramu i budżetu danego projektu, zbieranie i przetwarzanie informacji w celu opracowania dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji realizacyjnej. Co więcej, biorę udział w wizjach lokalnych na instalacjach produkcyjnych oraz uczestniczę w spotkaniach projektowych. Ważne jest dla mnie to, że w swojej pracy wykonuję obowiązki  związane z kierunkiem studiów, który ukończyłam.