III Spotkanie "Przedsiębiorcza kobieta"

III Spotkanie "Przedsiębiorcza kobieta"

Koło Naukowe "Studenckie Forum" oraz SF BCC zapraszają wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza Kobieta", które odbędzie się w dniu 22 stycznia 2016 r. o godz. 17:00 w Hotelu Petropol w Płocku.

Temat przewodni spotkania: "Konflikt pokoleń. Nie tylko w rodzinie ale i pracy - jak sobie z nim poradzić? Mediacje."

 1. Katarzyna Królikowska

"Katarzyna Królikowska - tyflopedagog, rehabilitant wzroku, instruktor orientacji przestrzennej. Od 20 lat pracuję w Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku, jestem właścicielką firmy Veni.Vidi- terapia i rehabilitacja wzroku. Współpracuję z płockimi uczelniami wyższymi ( SWPW oraz PWSZ), gdzie wykładam tyflopedagogikę, bądź jestem opiekunem praktyk studenckich. Mediator sądowy wpisany na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Płocku, od 10 lat zajmuje się rozwiązywaniem konfliktów i propagowaniem idei sprawiedliwości naprawczej. Specjalizuję w prowadzeniu mediacji cywilnych i karnych. Prowadzę również szkolenia z tego zakresu oraz trening umiejętności zawodowych na kierunku pedagogika sądowa z mediacją w PWSZ w Płocku. Skończyłam Studium Liderów Grup Wsparcia , prowadzę warsztatów rozwojowe na tematy lekkie, łatwe i przyjemne ( "Chcesz być szczęśliwy to bądź !!!", "Mapa marzeń", " Uważność jako sposób na stres"). Prywatnie- mama dorosłych dzieci, miłośniczka teatru ( od kilku lat gram w teatrze Per Se), „popełniająca” czasami jakiś wiersz, a czasami prozę, zakochana w życiu i w górach.
 
 2. Tomasz Sobolewski

"Jestem mediatorem specjalizującym się w sprawach przedsądowych. Pracuję m.in. w oparciu o psychologię głębi Junga, starając się kierować strony sporu w taki sposób, aby wyjść poza konflikt i spojrzenia na niego nie z perspektywy katastrofy i zagrożenia , ale raczej szansy na poznanie siebie, otoczenia i mechanizmów jakie nimi rządzą. Czego ludzie będący w konflikcie najczęściej nie dostrzegają i nie są świadomi postrzegając spór jako karę, pecha, dopust Boży i winiąc wszystkich i wszystko w około. Taka wiedza może w przyszłości zażegnać ostry spór lub jeśli się trafi, przejść go w sposób świadomy czyli o wiele spokojniej i bez strat własnych." (http://consensus.biz.pl/)
 

ZAPISY

Bilety:

  • studencki - 10 zł
  • normalny - 16 zł

W programie również:

- konsultacje kosmetyczne z Abacosun
 - bezpłatne badania dietetyczne z Naturhouse
 - losowanie nagród od: Abacosun, Koralandia, Ewelina Wójcicka.
 
 
 

Kontakt:
 
 Koordynator projektu PK - Monika Grudna
 tel: 664 925 516
 e-mail: m.grudna@sfbcc.org.pl