Grasz o staż 2016

Grasz o staż 2016

"Grasz o staż 2016" to program dla wszystkich studentów od pierwszego roku studiów oraz absolwentów do 30. roku życia, w którym uczestnicy mogą wygrać płatne, merytoryczne praktyki u najlepszych pracodawców. Organizują go firma doradcza PwC, "Gazeta Wyborcza" i Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. „Grasz o staż 2016” to platforma, poprzez którą studenci mogą aplikować na staże. Pełni rolę "łącznika" studentów z najlepszymi pracodawcami i wspiera młodych w rozwoju kariery zawodowej.

Uczestnicy Programu nie rozwiązują już zadania konkursowego! Po zarejestrowaniu się na stronie grasz.pl i uzupełnieniu profilu, jednym kliknięciem mogą przedstawić swoją aplikację 5 wybranym pracodawcom. W tym roku, jedynym zadaniem będzie przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej!

Co jeszcze przygotowaliśmy w tym roku?
• Inspiration camp - specjalne wydarzenie, na którym w mniej formalnej atmosferze, przedstawiciele pracodawców, w formule TED opowiedzą o swojej drodze zawodowej.
• Konkurs na kreatywne video CV, w którym do wygrania jest wycieczka do Doliny Krzemowej. Szczegóły na: dolinakrzemowa.grasz.pl

Aplikować na praktyki w ramach „Grasz o staż 2016 r.” można od 24 lutego. Liczy się termin zgłoszenia - pracodawcy mogą zapraszać kandydatów na spotkania już od pierwszego dnia Programu! Tegoroczne oferty staży i praktyk są dostępne pod linkiem grasz.pl