Debata studencka – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość

Debata studencka – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość

Z okazji przypadających na ten rok wydarzeń - 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości i 20-lecie Samorządu Województwa Mazowieckiego, organizujemy „Debatę studencką – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość"

Podczas spotkania ze studentami zechcemy poruszyć ważne tematy związane z codziennym życiem i funkcjonowaniem młodych ludzi w społeczeństwie, ale porozmawiamy również na temat roli i zadań samorządu województwa oraz profesjonalizacji administracji samorządowej.

Dzięki współpracy z Władzami Politechniki Warszawskiej debata odbędzie się na terenie tej uczelni 18 maja br. Spotkanie przewidziane jest dla ponad 200 osób i odbywać się będzie w formie warsztatów prowadzonych przez specjalistów w dziedzinach zdrowia, kultury, wizerunku czy biznesu. Warsztaty odbędą się w godzinach 15.00-16.00.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik, aktor – Emilian Kamiński, znany influencer - Maciej Mizio, dr inż. Robert Sot – Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW, Prezes Zarządu Fundacji Inkubator Technologiczny – Adrian Migoń, dziennikarz telewizyjny – Jakub Stefaniak i inni.

Od 16:00 do 17:00 odbędzie się debata podsumowująca warsztaty.

Dla uczestników Debaty przewidziano upominki oraz nagrody takie jak ufundowany przez Port Lotniczy Warszawa Modlin lot do jednego z 50 europejskich kierunków, czy też nocleg w pokojach gościnnych Muzeum Wsi Mazowieckiej dla 2 osób.