Szkolenie na przewodnika turystycznego po Płocku

Szkolenie na przewodnika turystycznego po Płocku

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w „Szkoleniu na przewodnika turystycznego po Płocku”, które rozpocznie się 28 lutego i potrwa do 30 czerwca.

Szkolenie jest przeznaczone dla grupy 30 pełnoletnich osób, które posiadają co najmniej wykształcenie średnie. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które posługują się językiem obcym i mogą to poświadczyć odpowiednim dokumentem.

Celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów do pełnienia funkcji przewodnika turystycznego po Płocku. Jest ono podzielone na trzy bloki tematyczne. Pierwszy blok składa się z 34 godzin wykładów teoretycznych. Drugi blok składa się z 16 trzygodzinnych zajęć w obiektach turystycznych miasta. Trzeci blok składa się z dwóch dni zajęć praktycznych, podczas których uczestnicy samodzielnie poprowadzą pod kierunkiem instruktora wybrane odcinki tras.

Szkolenie otrzymało dofinansowanie z budżetu Miasta Płocka, dzięki czemu koszt uczestnictwa wyniesie jedynie 550 zł od osoby. Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, jako organizacja pożytku publicznego, nie będzie czerpać korzyści finansowych z tego zadania. Opłaty, które uczestnicy będą musieli wnieść pokryją koszty szkolenia.

Aby zostać uczestnikiem szkolenia należy złożyć deklarację uczestnictwa wraz z niezbędnymi dokumentami w Biurze Płockiej LOT do 23 lutego 2015 r. oraz  uiścić pierwszą ratę za szkolenie w wysokości 300 zł.

Informacje na temat szkolenia dostępne są na stronie Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, bądź pod numerem telefonu: (24) 364-99-90.

Regulamin

Deklaracja