Festiwal BOSS 2016

Festiwal BOSS 2016

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na II edycję Festiwalu BOSS, który odbędzie się 30 marca 2016 r. o godzinie 12:00 w Audytorium (ul. Łukasiewicza 17).

Jest to największy biznesowy festiwal, który odbywa się każdego roku, nieprzerwanie od 13 lat. Swoim zasięgiem obejmuje wszystkie najważniejsze uczelnie wyższe w Polsce. Każdego roku agenda festiwalu składa się z bezpłatnych wykładów, warsztatów i spotkań z ludźmi ze świata biznesu, którzy dzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

Prelegenci:

Magdalena Mućka – psycholog, doradca zawodowy, trener warsztatu umiejętności społecznych. Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie psychologii transportu, zarządzania zasobami ludzkimi oraz doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy. Warsztat trenerski doskonaliła w Szkole Trenerów. Ukończyła również liczne szkolenia z zakresu doradztwa zawodowego i psychologii. Od 8 lat pracuje w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku, gdzie prowadzi konsultacje indywidualne oraz szkolenia z zakresu podejmowania decyzji zawodowych i skutecznego radzenia sobie na rynku pracy, a także zajmuje się diagnozą predyspozycji zawodowych klienta z zastosowaniem standaryzowanych metod psychologicznych.

Kuzie Nhakaniso ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie w Buckingham. Może pochwalić się też takimi osiągnięciami jak LLM International Commercial Law, a także BPP Manchester Legal Practice Course. Kuzie to właściciel pierwszej w Płocku kawiarnio- księgarni The Bookshop, która w Płocku istnieje od 2 lat. Oprócz własnej działalności biznesowej Pan Kuzie Nhakaniso zebrał kadrę najwyższej klasy językowców, dlatego też w ofercie proponuje kursy języka angielskiego na najwyższym poziomie. Zajęcia są prowadzone są przez native speakera Kuziego Nhakaniso (LLB, LLM, LPC Manchester, TELC Oral Examiner A1/A2 & B1/B2). Kuzie jest doświadczonym trenerem języka angielskiego, specjalizującym się w szkoleniach z zakresu biznesu i prawa. Posiada bogate doświadczenie biznesowe w obszarze sprzedaży i marketingu zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce. W roku 2012 Kuzie opracował i wdrożył plan marketingowy startupu, który został wyróżniony i uznany za drugi najbardziej obiecujący startup na świecie. Obecnie firma ta odnotowuje ponad 35 000 odwiedzin swojej strony internetowej w skali miesiąca. Kuzie pracował dla Automobile Association, jednego z największych i najstarszych ubezpieczycieli w Wielkiej Brytanii. Aktywnie współpracuje z polskimi firmami w celu pozyskiwania bliskowschodnich parterów biznesowych głównie z Dubaju i Iranu. Posiada doświadczenie prawnicze. Obecnie z sukcesem prowadzi swoją własną działalność gospodarczą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w zagranicznych korporacjach Kuzie doskonale wie na jakie niuanse należy zwrócić uwagę i jakie umiejętności są kluczowe dla odniesienia sukcesu. W trakcie prowadzonych zajęć Kuzie kładzie nacisk nie tylko na poprawność językową, ale również na tzw. cultural awerness, czyli świadomość różnorodności kulturowej na gruncie relacji bussinesowych. W swoim autorskim programie Kuzie przenosi swoje bogate doświadczenie w zakresie nauczania oraz biznesu na praktyczne aspekty komunikacji w języku angielskim. Dlatego autorski program Kuziego Nhakaniso jest jedyny w swoim rodzaju.