CZŁONKOWIE RADY DS. PARTNERSTWA GOSPODARCZO-SPOŁECZNEGO w kadencji 2020/2024

  1. Mariusz BieniekStarosta Powiatu Płockiego Ziemskiego
  2. Arkadiusz Boruszewski – Starosta Gostyniński
  3. Andrzej Cześnik – Starosta Sierpecki
  4. Lech Dąbrowski – Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego Ziemskiego
  5. Elżbieta Gapińska – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  6. Marek Gawkowski – Wiceprezes Zarządu WARTER Fuels S.A.
  7. Wiesław Gontarek – Prezes Zarządu Technik Polska Sp. z o.o.
  8. Katarzyna Góralska – Dyrektor LO im. St. Małachowskiego
  9. Krzysztof Izmajłowicz – Prezes Izby Gospodarczej Regionu Płockiego
  10. Jerzy Janiak – Prezes Zarządu SPEC-REM Sp. z o.o., Kanclerz Loży Płockiej Business Centre Club, Wiceprezes Zarządu Business Centre Club
  11. Artur Jaroszewski – Przewodniczący Rady Miasta Płocka
  12. Wojciech Jasiński – Przewodniczący Rady Nadzorczej PKN ORLEN S.A.
  13. Tomasz Kiciński – Wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych
  14. Zbigniew Leszczyński – członek Zarządu PKN ORLEN S.A.
  15. Krzysztof Lewandowski – Dyrektor ds. Rozwoju i Zarządzania Majątkiem – Budmat – Bogdan Więcek
  16. Roman Lulis – Przewodniczący Rady Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  17. Marek Martynowski – Senator Rzeczypospolitej Polskiej
  18. Andrzej Nowakowski – Prezydent Miasta Płocka
  19. Joanna Olejnik – Prezes Zarządu Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A.
  20. Małgorzata Pawlak – Dyrektor LO im. Wł. Jagiełły
  21. Marcin Puchalski – Prezes Centrum Edukacji GRUPA ORLEN Sp. z o.o.
  22. Jan Aleksander Rosek – Członek Zarządu Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.
  23. Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego
  24. Krzysztof Sulkowski – Prezes Zarządu SoftHard S.A.
  25. Donata Szopińska-Frąszczak – Dyrektor ZUS Oddział w Płocku
  26. Paweł Tomaszewski – Dyrektor CNH Industrial Polska Sp. z o.o.
  27. Agnieszka Wierzchowska – Dyrektor LO im. M. Dąbrowskiej
  28. Elżbieta Wiśniewska – Starosta Płoński
  29. Krzysztof Wiśniewski – Mazowiecki Wicekurator Oświaty
  30. Bożena Woźniak – Dyrektor Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie
  31. Piotr Zgorzelski – Wicemarszałek Sejmu RP, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  32. Tomasz Zieliński – Prezes Zarządu Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego
  33. Karol Zywer – Naczelnik Urzędu Skarbowego
  34. Agnieszka Żyro – Prezes Zarządu ANWIL S.A.