Tadeusz Sznuk gościnnie na PW Filii w Płocku

Tadeusz Sznuk gościnnie na PW Filii w Płocku

W czwartek 11 grudnia, w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, miało miejsce spotkanie ze znanym prezenterem, dziennikarzem, laureatem wielu nagród w dziedzinie radia i telewizji - Tadeuszem Sznukiem.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja we współpracy z Politechniką Warszawską Filią w Płocku, dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Trzecia Młodość" oraz społeczności akademickiej Politechniki.

W swoim wystąpieniu pan Tadeusz przybliżył historię rozwoju Polskiego Radia, poruszył także wiele wątków biograficznych. Uczestnicy mieli możliwość dowiedzieć się jak wyglądają kulisy powstawania programów radiowych i telewizyjnych, w tym popularnego teleturnieju "1 z 10", którego pan Sznuk jest współtwórcą i gospodarzem. Dzięki dyskusji i pytaniom z sali, udało się również dowiedzieć przez kogo są tworzone oraz w jaki sposób i kto sprawdza pytania do programu  (a także kim jest tajemnicza "Pani Sylwia" :)

Dziękujemy panu Tadeuszowi za przybycie i mamy nadzieję, że nie raz jeszcze zdarzy się okazja do odwiedzin murów naszej Uczelni.

Tadeusz Sznuk PW Filia w Płocku1
Tadeusz Sznuk PW Filia w Płocku3
Tadeusz Sznuk PW Filia w Płocku5
Tadeusz Sznuk PW Filia w Płocku7
Tadeusz Sznuk PW Filia w Płocku10
Tadeusz Sznuk PW Filia w Płocku11