Zapraszamy wystawców

Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości - zapraszamy wystawców

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XIX Płockich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 7 października 2014 r., w godzinach 10.00 – 14.00, w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Ideą przewodnią tegorocznej edycji Targów jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących miejsca pracy i udzielenie im kompleksowego wsparcia w rekrutacji pracowników. Jesteśmy przekonani, że Targi Pracy i Przedsiębiorczości to wyjątkowa okazja do pozyskania najlepszych kandydatów do pracy spośród osób odwiedzających to wydarzenie. Targi będą również miejscem promowania przedsiębiorczości wśród osób poszukujących nowych ścieżek rozwoju zawodowego, poprzez pokazanie różnych możliwości uzyskania wsparcia ze strony partnerów rynku pracy.

Chcemy podczas Targów stworzyć wszystkim Wystawcom jak najlepsze warunki do przeprowadzenia profesjonalnego naboru przyszłych pracowników. Zapewniamy stoiska wystawiennicze oraz promocję imprezy realizowaną na terenie miasta i okolic,  w lokalnych mediach, Internecie, na uczelniach oraz w instytucjach publicznych.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości są otwarte dla pracodawców z każdej branży, niezależnie czy reprezentują małe czy duże przedsiębiorstwa, firmy o lokalnej działalności czy pracodawców spoza regionu.

Organizatorami tegorocznej edycji Targów Pracy i Przedsiębiorczości są: Miejski Urząd Pracy w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku, Politechnika Warszawska Filia w Płocku, Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego oraz Stowarzyszenie Academia Economica.

Zapraszając serdecznie do udziału w imprezie, prosimy o wypełnienie zgłoszenia, które należy przesłać na adres MUP w Płocku do dnia 22 września br.        

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

Podobne treści