Zapraszamy patronów medialnych

Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości - zapraszamy patronów medialnych

Organizatorzy XIX edycji Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości pragną zaprosić wszystkie MEDIA do objęcia patronatem tegorocznej edycji Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 7 października 2014r. w godz. 10.00-14.00 w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Celem przedsięwzięcia, jak co roku jest umożliwienie wszystkim osobom poszukującym zatrudnienia lub pragnącym zmienić dotychczasową pracę, zapoznania się z oczekiwaniami i wymogami obecnego rynku pracy. Dla pracodawców natomiast Targi Pracy to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy. Bezpośrednie spotkanie z osobami aktywnie szukającymi pracy daje szansę, by nie tylko opowiedzieć więcej o samej firmie i oczekiwaniach wobec kandydatów, ale też usłyszeć głos drugiej strony – zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.
Liczymy, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem i zechcą Państwo objąć PATRONAT MEDIALNY nad organizowaną już po raz dziewiętnasty i cieszącą się dużym zainteresowaniem imprezą.
Warunkiem objęcia patronatem jest wypełnienie i przesłanie zamieszczonego poniżej wniosku o patronat medialny oraz logotypu w formacie .jpg najpóźniej do dnia 29 sierpnia 2014r. na adres oferty.pracy@mup.plock.eu lub dostarczenie osobiście do Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16, II piętro, pok. 201 lub 203.
W ramach Patronatu Medialnego XIX edycji Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości gwarantujemy: umieszczenie logotypu na billboardach, plakatach oraz innych materiałach promujących przedsięwzięcie; ekspozycję banera reklamowego podczas XIX Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości; umożliwienie fotoreporterom fotografowania, filmowania XIX Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości i późniejszego wykorzystania nagranych materiałów;
W ramach Patronatu Medialnego XIX edycji Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości oczekujemy: publikacji/emisji informacji o XIX Płockich Targach Pracy i Przedsiębiorczości przed imprezą w formie zaproszenia dla wystawców; publikacji/emisji informacji o XIX Płockich Targach Pracy i Przedsiębiorczości przed imprezą w formie zaproszenia dla osób poszukujących pracy; relacji o XIX Płockich Targach Pracy i Przedsiębiorczości po ich zakończeniu.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do autoryzacji publikowanych materiałów.
O przyznaniu patronatu wnioskodawca zostanie poinformowany telefonicznie bądź e-mailem.
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Tel. 24 367-18-41/43
e-mail: oferty.pracy@mup.plock.eu

Wniosek o patronat medialny.

Podobne treści