Koncert Galowy

Koncert Galowy

Serdecznie zapraszamy na Koncert Galowy z okazji 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej, który odbędzie się 11 kwietnia 2015 r. o godz. 18:00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Płocku, ul. Kolegialna 23.

Wystąpi Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej The Engineers Band pod dyrekcją Dariusza Łapińskiego oraz Kameralny Chór Akademicki PW Filii w Płocku. Usłyszycie Państwo największe przeboje muzyki rozrywkowej, tanecznej, muzyki pop czy rocka. 

Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej The Engineers Band powstała w 2005 roku i od tego czasu jednoczy w sobie studentów i absolwentów niemal wszystkich warszawskich uczelni. Kierownikiem artystycznym oraz dyrygentem orkiestry jest Dariusz Łapiński. W repertuarze zespołu można odnaleźć wspaniale zaaranżowane standardy muzyki rozrywkowej, tanecznej, wielkie przeboje muzyki pop czy rocka, zarówno w wersji wokalnej jak i czysto instrumentalnej. Jednym z największych atutów zespołu jest wielka radość, zapał i serce do grania. Dzięki temu koncerty „The Engineers Band” emanują ogromną dawką pozytywnej energii przekazywanej przez muzykę, przy której można się zrelaksować i wybawić.

Zaproszenia do odbioru w Politechnika Warszawska Filia w Płocku ul. Łukasiewicza 17:
Biuro Karier PW - Płock pok. 229 godz. 10:00-14:00
lub 
- Biuro Prorektora pok. 117 godz. 7:15-15:15

plakat koncert 13 - Kopia