Wykład branżowy

Wykład branżowy

Miesięcznik BUILDER zaprasza na specjalny wykład branżowy, który odbędzie się 2 grudnia 2021 (czwartek), o godz. 10.00. 

Wykład zostanie zorganizowany przez miesięcznik Builder oraz Wydział Architektury i Budownictwa Politechniki Łódzkiej w ramach programu Builder for the Future. Wykład odbędzie się w formule online na platformie ZOOM.

Tematyka wykładu: DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ - wykład poprowadzą inżynierowie Stowarzyszenia Producentów Betonów – partnera programu „Builder for the Future”

Podczas wykładu każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji z prowadzącymi na temat prezentowanej tematyki.  ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ I AKTYWNOŚCI PODCZAS WYKŁADU.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W WYKŁADZIE BRANŻOWYM. UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na platformie Builder oraz potwierdzenie rejestracji i aktywny udział w wykładzie na platformie Zoom w dniu 2 grudnia 2021.
LINK DO REJESTRACJI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/160

                                           

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ! każda osoba zarejestrowana na wykład (na podany adres mailowy przy rejestracji) otrzyma link do wydarzenia na platformie Zoom.