Szkolenie dla studentów Inżynierii Środowiska w firmie GEBERIT

Szkolenie dla studentów Inżynierii Środowiska w firmie GEBERIT

W dniu 3 grudnia 2015 roku studenci kierunku Inżynieria Środowiska zorganizowali wycieczkę i odbyli szkolenie w firmie GEBERIT w Warszawie. Współpraca Koła Naukowego Inżynierii Środowiska z Firmą Geberit liczy już kilka lat.

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronymi rozwiązaniami.

Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w 41 krajach. Grupa Geberit posiada w swoich zasobach 16 zakładów produkcyjnych w 7 różnych krajach. Główne zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii.

Produkty Geberit przeznaczone są do nowych budynków jak również stosowane są do renowacji i modernizacji. Zakres produktów obejmuje linię Systemów Sanitarnych (Systemy Instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), oraz Systemy Rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne). W 2014 roku firma przeszkoliła 30.000 instalatorów, inżynierów sanitarnych i architektów w 25 centrach szkoleniowych na całym świecie.

Geberit 2015 (1)
Geberit 2015 (4)
Geberit 2015 (2)
Geberit 2015 (3)