Podziel się swoją opinią nt. studiów i rynku pracy

Podziel się swoją opinią nt. studiów i rynku pracy

Biuro Karier PW zaprasza do wzięcia udziału w Badaniu Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej. 

Drodzy tegoroczni Absolwenci!

Za chwilę studia na PW staną się dla Was wspomnieniem. Zanim uciekniecie, chcielibyśmy Was jeszcze na chwilę zatrzymać i poprosić o zostawienie adresu e-mail, aby wziąć udział w badaniu Monitoring Karier Zawodowych PW, a tym samym do podzielenia się opinią na temat doświadczeń zebranych w trakcie studiów na PW i wskazanie, które z nich wpłynęły na Waszą obecną sytuację na rynku pracy.

Jesteśmy pewni, że kilka lat spędzonych w salach wykładowych i laboratoriach Politechniki Warszawskiej miało wpływ – w większym lub mniejszym stopniu – na to, jak potoczyły się Wasze zawodowe losy.

Dzięki udziałowi w badaniu, znanym jako Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW, pomożecie nam w udoskonaleniu jakości kształcenia i opracowaniu programów wsparcia dla obecnych i przyszłych studentów. To także bezcenny wkład w budowanie politechnicznej społeczności.

Gwarantujemy poufność realizacji badania, a na etapie analizy pełną anonimowość.

Istnieją dwie możliwości zgłoszenia udziału w badaniu: 

  • OFF-LINE: zostawienie adresu e-mail w dziekanacie podczas składania dokumentów do dyplomu.

Link do badania prześlemy w pierwszym kwartale roku. Wśród wypełniających ankietę rozlosujemy upominki – gadżety ze sklepu PW.