Wygraj wyścig po sukces!

Wygraj wyścig po sukces!

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na IV spotkanie "Przedsiębiorczej Kobiety", które odbędzie się 17 marca 2016 r. o godz. 17:00 w Hotelu Petropol w Płocku.

Świat pędzi, a my razem z nim - mimowolnie bierzemy udział w swoistym wyścigu po sukces. Jak "biec", by nie zgubić po drodze siebie i wiary we własne możliwości? Jak osiągnąć zamierzone cele, kiedy cały wszechświat zdaje się być przeciwko nam? Na te i inne pytania odpowiedzą nasze prelegentki:

  • Magdalena Chorzewska - coach, psycholog, psychoterapeuta CBT, trenerka rozwoju osobistego. Uznany ekspert w swojej dziedzinie, wielokrotnie zasiadający na kanapach popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".
    Pani Magdalena opowie o psychologicznym podejściu do pewności siebie, rywalizacji, realizacji celów. 
  • Grażyna Zielińska - honorowy Gość spotkania, utalentowana aktorka teatralna i filmowa. Szerszej publiczności doskonale znana z roli w serialu Ranczo. Obecnie gra na deskach płockiego teatru. Jak to jest w świecie aktorskim? Czy zjawisko "wyścigu" też go dotyczy? Będziecie mogły zapytać o to Panią Grażynę osobiście.

Po nasyconych merytoryką prelekcjach przyjdzie czas zadbania o swój wygląd i zdrowie. Każda z nas chciałaby zawsze czuć się pięknie i młodo. W ciągłym biegu często zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji, dlatego Salon Abacosun przygotował prelekcję pod tematem " Proces starzenia się skóry. Co? Jak? I dlaczego?"  Na spotkaniu odbędzie się również krótka prelekcja przygotowana przez Gabinet Uśmiech. Piękny uśmiech to niewątpliwie ozdoba każdej kobiety - dowiecie się jak o niego zadbać. Ale to nie wszystko! Nasz sponsor Abacosun przygotował dla uczestniczek nagrody . Ponadto podczas spotkania będzie możliwość zrelaksowania się i skorzystania z zabiegu na bóle pleców i sztywność karku. Spotkacie też brafitterki z salonu Fiszbinka, które pomogą dobrać właściwie biustonosze, co nie jest wcale takie proste. Ponadto Naturhouse udzieli porad dietetycznych. Od Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich Malwa czekają na Was słodkości, Hotel Petropol zapewni nam dobrą kawę i herbatę. Partnerami spotkania są również Hotaru Bijoux, NoveKino Przedwiośnie i Iwona Wierzbicka Instytut Planowania Miejskiego Pracownia Architektoniczna. Patronem medialnym spotkania jest Petronews.

Bilety:
*Studencki -10 zł
*Normalny - 16 zł

Zapisy

Koordynator projektu PK - Monika Grudna tel: 664 925 516 e-mail: m.grudna@sfbcc.org.pl