Program Praktyk Letnich dla studentów w WIKA Polska

Program Praktyk Letnich dla studentów w WIKA Polska

WIKA Polska serdecznie zaprasza studentów do aplikowania do Programu Praktyk Letnich. W szczególności poszukiwani są kandydaci do Działu Informatyki, Działu Jakości, Laboratorium, Działu Reklamacji oraz Działu Technologii i Konstrukcji, Działu Logistyki i Działu Personalnego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • studia na kierunku technicznym (preferowane: mechanika, budowa maszyn, automatyka, elektronika, elektrotechnika, inżynieria procesu, inżynieria jakości)
  • ukończony co najmniej III rok studiów
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
  • mile widziani studenci z inicjatywą, którzy udzielają się w kołach naukowych, organizacjach studenckich, biorą udział w konkursach

Praktykantom oferuje się: 
Praktyki w działach technicznych w okresie wakacyjnym wynagrodzenie za pracę wykonaną podczas praktyk możliwość aktywnego uczestnictwa w bieżących projektach wybranego działu pisemne zaświadczenie o odbyciu praktyk dla najlepszych oferujemy szansę odbycia kolejnych praktyk a nawet zatrudnienia w przyszłości!

Praktyki obowiązkowe: 
Poza Programem Praktyk Letnich dla Studentów oferujemy możliwość odbycia bezpłatnych praktyk zawodowych na podstawie skierowania z uczelni. Sposób aplikowania i etapy rekrutacji są takie same jak w przypadku aplikowania do Programu.

Sposób aplikowania:

1. Prześlij CV na adres: kariera@wikapolska.pl wpisując w temacie „Program Praktyk Letnich dla Studentów".

Dopisz w CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

2. W treści e-mail napisz koniecznie:

  • Dlaczego chcesz odbyć praktyki w naszej firmie?
  • Jaki obszar, dział najbardziej Cię interesuje?
  • Ile miesięcy możesz poświęcić na praktyki?
  • Jakie terminy Cię interesują? Ile godzin w ciągu tygodnia możesz nam poświęcić (w przedziale od 20 do 40 godz.)?

Więcej informacji: www.wikapolska.pl