Aktualności

Podsumowanie badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów

Podsumowanie badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, dziekanaty wydziałów oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT po raz piąty przeprowadziły badanie Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów. Wśród jego uczestników znalazły się 1242 osoby, które w ostatnich latach ukończyły naszą Uczelnię, przede wszystkim absolwenci z rocznika 2014/2015.

Ruszyła budowa skwerku!

Ruszyła budowa skwerku!

Gorące majowe popołudnie. Referat Administracji Architektoniczno-Budowlanej  Urzędu Miasta. W  kolejce, trzymając w rękach gruby plik dokumentów, czekają młodzi ludzie z logo Politechniki Warszawskiej na koszulkach. Co robią tam studenci, zamiast korzystać z majowego słońca i uczyć się do sesji? Odpowiedź jest zadziwiająca: zgłaszają zamiar wykonania robót budowlanych na placu przed Gmachem Głównym Politechniki Warszawskiej.

Uroczystość Wręczenia Dyplomów 2016

Uroczystość Wręczenia Dyplomów 2016

Szanowni Absolwenci! Władze i Samorządy Studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku serdecznie zapraszają wszystkich absolwentów PW Filii w Płocku na Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów. W uroczystości mogą wziąć udział wszyscy tegoroczni absolwenci Filii oraz absolwenci z lat ubiegłych. Na uroczystość można zaprosić również członków rodziny i znajomych.

Sukcesy naszych studentów

Sukcesy naszych studentów

Wojtek Bógdał, student Mechaniki i Budowy Maszyn, po raz kolejny stanął na podium Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostw Europy, które odbyły się w tym roku w hiszpańskim Bornos. Wojtek został potrójnym wicemistrzem Europy i najlepszym z Polaków, biorących udział w mistrzostwach. Natomiast Mateusz Michalak, student Budownictwa, podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Myślenicach w dniach 10-12.06.2016 r., zdobył brązowy medal w konkurencji pistoletu pneumatycznego 60 strzałów.

Bezpłatne konsultacje z psychologiem lub doradcą zawodowym

Bezpłatne konsultacje z psychologiem lub doradcą zawodowym

Biuro Karier PW Filii w Płocku we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie zaprasza wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku na bezpłatne, indywidualne konsultacje z psychologiem lub doradcą zawodowym.

Piąta edycja spotkania "Płockamp"

Piąta edycja spotkania "Płockamp"

Startupy, nowe technologie, ecommerce, mobile, e-biznes, social media, to tematyka, którą po raz piąty w Płocku zajmą się organizatorzy barcampu Płockamp. Czerwcowa edycja będzie wyjątkowa, bo urodzinowa - dokładnie 9 czerwca minie rok od pierwszego zorganizowanego wydarzenia.

Wielki Finał Przedsiębiorczej Kobiety

Wielki Finał Przedsiębiorczej Kobiety

14 czerwca 2016 r. o godz. 16:50 w Hotelu Petropol odbędzie się Wielki Finał Przedsiębiorczej Kobiety edycji 2015/2016! Temat przewodni spotkania: "Recepta na stres? Z nami ją znajdziesz." Studenckie Forum Business Centre Club przygotowało dla uczestników wiele atrakcji. Jedną z nich będzie prezentacja efektów metamorfozy "Zmieniamy się na wiosnę".

Zwycięstwo pod patronatem PW

Zwycięstwo pod patronatem PW

Zwycięstwo uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Małachowskiego w Płocku z klasy patronackiej nad którą sprawuje patronat Politechnika Warszawska Filia w Płocku, a opiekunem klasy jest prof. Janusz Kempa. W dniu 24 maja br. ogłoszone zostały wyniki międzynarodowego konkursu BLUS w roku 2016 w CERN-ie (Genewa).

Sukces Masovii

Sukces Masovii

22 maja 2016 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyły się  III Kasztelańskie Spotkania Folklorystyczne. W tym roku w konkursie wzięło udział dwanaście zespołów z różnych regionów Polski. Zespół Tańca Ludowego „Masovia” Politechniki Warszawskiej Filii  w Płocku znalazł się na podium, zdobył II miejsce.

Wycieczka Koła Chemików - relacja

Wycieczka Koła Chemików - relacja

W dniach 15-20 maja 2016 roku odbyła się Wycieczka Naukowo-Integracyjna Płockiego Naukowego Koła Chemików do Wrocławia. W ramach wyjazdu Koło zwiedzało ośrodki przemysłowe znajdujące się na Dolnym Śląsku.

Juwenalia 2016 - relacja

Juwenalia 2016 - relacja

W dniach od 17 do 22 maja 2016 r. odbyły się Juwenalia Płockie 2016, zorganizowane m.in. przez Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Na studentów czekały różnorodne atrakcje: turnieje, gry, imprezy klubowe, koncerty oraz kino pod chmurką.

Bezpłatne szkolenie dla pracowników i studentów

Bezpłatne szkolenie dla pracowników i studentów

TUV NORD Polska wspólnie z płockim oddziałem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zaprasza do udziału w nieodpłatnym spotkaniu organizowanym w ramach cyklu „Czwartki Jakości” skierowanym do wszystkich osób związanych z efektywnym wykorzystaniem energii w zakładzie przemysłowym. Temat szkolenia: Efektywność energetyczna w małych i średnich przedsiębiorstwach

Wycieczka Koła Chemików

Wycieczka Koła Chemików

W dniach 15-20 maja 2016 roku Płockie Naukowe Koło Chemików wyjeżdża na Wyjazd Naukowo-Integracyjny do Wrocławia. W ramach wyjazdu Koło Naukowe odbędzie wizyty studyjne do ośrodków przemysłowych znajdujących się na Dolnym Śląsku.

Akcja zbiórki krwi

Akcja zbiórki krwi

W środę 11 maja 2016 r. w godz. 8:00-13:00 na parkingu Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku ul. Łukasiewicza 17 odbyła się zbiórka krwi, którą przeprowadził Płocki Oddział Terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Organizatorem akcji był Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej. Wszystkim dawcom serdecznie dziękujemy!

Juwenalia Płockie 2016

Juwenalia Płockie 2016

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej zaprasza na coroczną imprezę studencką. W tym roku Juwenalia potrwają od 16 do 22 maja.

WUT Exchange Day

WUT Exchange Day

Centrum Współpracy Międzynarodowej PW zaprasza na WUT Exchange Day - spotkanie informacyjne dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, które odbędzie się 27 kwietnia 2016 r. o godz. 16:15 w sali 213 w Gmachu Głównym PW w Warszawie.

Dzień wiedzy z Orlenem

Dzień wiedzy z Orlenem

„Dzień Wiedzy z ORLENEM” – jest programem edukacyjnym w ramach, którego organizowany jest cykl spotkań, podczas których przybliżana jest złożoność i specyfika Koncernu, a eksperci PKN ORLEN i Spółek Grupy Kapitałowej ORLEN omawiają tematykę związaną z działalnością firmy. Celem projektu jest uzupełnienie wiedzy, przekazywanej podczas nauki o wiedzę praktyczną.

Jak zabezpieczyć się przed wyciekiem informacji z firmy?

Jak zabezpieczyć się przed wyciekiem informacji z firmy?

TUV NORD Polska wspólnie z płockim oddziałem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zaprasza do udziału w nieodpłatnym spotkaniu organizowanym w ramach cyklu „Czwartki Jakości” skierowanym do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat sposobów zabezpieczenia firmy przed niepożądanym wyciekiem informacji na zewnątrz oraz tym, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat normy ISO 27001.

Bezpłatne warsztaty: Zarządzanie sobą w czasie

Bezpłatne warsztaty: Zarządzanie sobą w czasie

Biuro Karier zaprasza studentów i absolwentów na bezpłatne warsztaty z zakresu zarządzania sobą w czasie, które odbędą się 27 kwietnia 2016 r. o godz. 11:00 w Gmachu Głównym PW Filii w Płocku.

Spotkanie z cyklu "Budowlanka radzi"

Spotkanie z cyklu "Budowlanka radzi"

Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Płocku zaprasza studentów na spotkanie z wiodącymi firmami z branży budowlanej i instalacyjnej, które odbędzie się 6 kwietnia 2016 r. w godz. 10-15 na terenie warsztatów szkolnych, ul. Mościckiego 4.