Trwa rekrutacja na studia

Trwa rekrutacja na studia

Wakacje w pełni, ale dla wielu z Was to nie tylko czas odpoczynku, ale także podejmowania ważnych życiowych decyzji – o wyborze studiów. Dlatego – dla ułatwienia – w jednym miejscu zebrane zostały informacje o trwających na PW rekrutacjach.

Studia stacjonarne I stopnia

Zapisy na studia w Płocku trwają do 20 sierpnia. Do tego dnia należy zarejestrować się w systemie www.zapisy.pw.edu.pl, uzupełnić informacje na Indywidualnym Koncie Rekrutacyjnym (IKR) oraz wnieść opłatę rekrutacyjną.

Zastanawiasz się, jaki kierunek studiów wybrać? Sprawdź naszą ofertę>>>

W zakładce Kandydaci znajdziesz także m.in.:

  • pełny terminarz rekrutacji,
  • informacje, jak przeliczyć punkty kwalifikacyjne,
  • odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zachęcamy również do odwiedzenia Portalu Kandydata. Można tam zobaczyć, jakie kierunki mamy w swojej ofercie i skorzystać z kalkulatora punktów.

Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z Komisją Rekrutacyjną podczas dyżurów w godz. 11-13 pod nr telefonu 24 367 21 13.

Studia niestacjonarne I stopnia

11 września – to ważna data dla kandydatów na studia niestacjonarne I stopnia. Do tego dnia zarejestruj się w systemie www.zapisy.pw.edu.pl, wnieś opłatę rekrutacyjną oraz prześlij przez IKR wymagane dokumenty.

Studia II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne)

Decydujesz się na studia II stopnia? Pamiętaj, żeby do 11 września zapisać się w systemie www.zapisy.pw.edu.pl, zapłacić opłatę rekrutacyjną i przesłać (przez IKR) niezbędne dokumenty.

Szkoły Doktorskie (Warszawa)

Nabór do Szkół Doktorskich trwa do 31 sierpnia, a zapisy odbywają się za pośrednictwem systemu IRK

Do systemu IRK wgraj wszystkie wymagane dokumenty. Pamiętaj, że częścią rekrutacji jest także rozmowa kwalifikacyjna. Sprawdź, jakie programy stypendialne przygotowaliśmy dla doktorantów

Szczegóły dotyczące naboru znajdziesz w naszej informacji i w zakładce Szkoły Doktorskie.

Masz wątpliwości? Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z Działem Obsługi Doktorantów: dod@pw.edu.pl lub (22) 234 6330 / (22) 234 6404